Reklama
Reklama

Dorota Gardias niespodziewanie zmieniła ścieżkę kariery. Nowe zajęcie jej służy

Dorota Gardias (43 l.) ma ręce pełne roboty. Nie dość, że gwiazda rozpoczęła karierę muzyczną, to jeszcze postanowiła promować swoje dokonania regularnym postowaniem w mediach społecznościowych. Tym razem pokazała, jak świetnie prezentuje się w długiej do ziemi sukni i wysokich butach. Jej obserwatorzy wręcz zaniemówili z zachwytu.

Dorota Gardias rozpoczęła karierę na nowo

Dorota Gardias rozpoczęła muzyczną karierę. Gwiazda TVN zaledwie kilka dni temu dała do zrozumienia, że w duszy gra jej muzyka, którą pragnie dzielić się z innymi.

"Moi drodzy dziś premiera mojego pierwszego singla "Przed Siebie"... Mam nadzieje, że wpadnie Wam w ucho... podsyłam fragment a link do całej piosenki w bio. Miłego słuchania" - pisała poruszona dokonaniem 43-latka.

Dorota Gardias długo nie mówiła o miłości do muzyki

Obserwatorzy szybko zauważyli, że utwór jest bardzo przyjemny:

"Oj wpada, wpada [przyp. red. w ucho] Przesłuchane całe 3:49, z nicości powstawać chce na nowo... uczę się pięknie żyć ze sobą... Naprawdę fajnie się słucha, dobry początek albumu mam nadzieję".

Co zaskakujące, fotomodelka, dziennikarka i prezenterka pogody kanałów Grupy TVN, choć widocznie ma wyjątkową muzyczną wrażliwość, długo nie mówiła o swojej miłości do śpiewu.

Reklama

Dorota Gardias o swoim sukcesie. Dalsze plany? Niepewne

Dopiero w ubiegłym roku prezenterka pogody zaskoczyła telewidzów występem w programie "Mask Singer". To właśnie wtedy zapowiedziała, że choć nie zamierza porzucać dotychczasowej pracy, nie zrezygnuje także z realizacji swoich marzeń o śpiewaniu.

"To jest wielki sukces dla mnie, że spełniłam swoje marzenie z dzieciństwa. Przyszedł taki moment w moim życiu, w którym pomyślałam sobie: kiedy, jak nie teraz?" - zastanawiała się w rozmowie z "Onet Rano".

Zapytana o to, czy w planach jest cała płyta, Dorota odpowiedziała, że na ten moment nie jest pewna:

"Zobaczymy. Byłoby super zebrać taki materiał i później zamknąć to w płytę. Ale na razie zaczynam od singla, w kolejce czeka już następny. To jest dla mnie niesamowita przygoda".

Dorota Gardias w niecodziennym wydaniu

Widocznie nowa ścieżka kariery sprawiła, że Dorota Gardias otrzymała zastrzyk energii i z jeszcze większą przyjemnością pozuje oraz wychodzi na oficjalne wydarzenia.

"#nagalowo" - napisała pod najnowszym zdjęciem, widocznie uznając, że broni się samo i nie potrzebuje dodatkowego komentarza.

Słów na szczęście nie zabrakło od obserwatorów Gardias.

  • "Fantastyczna uroda. do tego śpiew - po prostu zjawiskowa".
  • "Jak zawsze Piękna styl i charakter super noga, nic dodać, nic ująć czapki z głów super klasa".
  • "Dorotko milutka jesteś kochana i cudowna".

Czy też podzielacie ich zachwyty?

Czytaj też:

Dorota Gardias chwali się domem za wielkie pieniądze. Nie do wiary, co proponuje

Zaskakujące wieści od Doroty Gardias. Wydało się, co szykuje w tajemnicy

Dorota Gardias wspiera Dodę po rozstaniu z Dariuszem Pachutem? "Posklejaj skrzydła"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Gardias
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy