Reklama
Reklama

Tłum gwiazd kibicował Ewie Wachowicz na nowej drodze życia. Fryzjer ujawnia

Na ślubie Ewy Wachowicz (52 l.) nie zabrakło specjalistów od gotowania, projektantki mody, obecnego dyrektora programowego Telewizji Polsat i jego poprzedniczki. Nagrania zamieścił fryzjer gwiazd Łukasz Dałak, jednak wnioskując z reakcji panny młodej, raczej ujdzie mu to na sucho.

W minioną sobotę 2 września 2023 roku Ewa Wachowicz, była Miss Polonia, gwiazda Polsatu, restauratorka i wielbicielka wspinaczki, poślubiła w krakowskim kościele św. Piotra i Pawła swojego wieloletniego narzeczonego, dziennikarza RMF Sławomira Kowalewskiego. 

Tak Ewa Wachowicz wyglądała w dniu ślubu

Pogoda sprzyjała nowożeńcom, panna młoda promieniała szczęściem i urodą, misternie drapowana suknie ze spektakularnym trenem zapierała dech w piersiach, a włosy ułożone w fale budzące skojarzenia z fryzurami gwiazd filmowych złotej ery Hollywood, dopełniały stylizacji.

Reklama

W niedzielę późnym rankiem Wachowicz potwierdziła plotki na temat swojego ślubu, zamieszczając na Instagramie i Facebooku zdjęcia z sesji ślubnej. Teraz zaś na Instagramie fryzjera gwiazd, Łukasza Darłaka, pojawiły się filmiki. 

Tłum gwiazd na ślubie Ewy Wachowicz

Pierwszy z nich, utrzymany w biało-czarnej stylistyce, przedstawia pannę młodą podążającą do ołtarza pod rękę z tatą i rozdającą wokół uśmiechy i całusy. Wród gości można zobaczyć dyrektora programowego Telewizji Polsat Edwarda Miszczaka oraz kolegów Wachowicz w programu "Top Chef": krytyka kulinarnego i teatralnego Macieja Nowaka i zdobywcę pierwszej w Polsce gwiazdki Michelina Wojciecha Modesta Amaro. Ten drugi zresztą nie omieszkał się pochwalić na Instagramie, że został zaproszony na jej ślub i wesele. 

Z kolei na filmiku sprzed kościoła widać Ninę Terentiew, poprzednią dyrektor programową Polsatu, którą Wachowicz uważa za matkę chrzestną swojego programu "Ewa gotuje". Jak wyznała w rozmowie z Pomponikiem na gali z okazji 30-lecia Polsatu, to właśnie Terentiew namówiła dotychczasową producentkę programów kulinarnych, by spróbowała sił po drugiej stronie kamery. 

Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski: bliscy nie wątpią, że są sobie pisani

Z gratulacyjnych wpisów na Instagramie Wachowicz wynika, że na jej ślubie gościła także projektantka mody Viola Piekut. O obecność na ślubie posądzana była także Izabela Janachowska, ale zaprzeczyła.

Zamieszczenie przez Darłaka filmików Wachowicz skomentowała czerwonymi serduszkami, co może sugerować, że nie ma żalu o tę odrobinę niedyskrecji. 

Sobotni ślub był drugim w życiu Ewy Wachowicz. Przed 27 laty w polskiej ambasadzie w Pretorii poślubiła dziennikarza "Gazety Krakowskiej" i korespondenta wojennego Przemysława Osuchowskiego. Dochowali się córki, jednak ich małżeństwo przetrwało tylko 11 lat. Do tej pory pozostają w dobrych relacjach. 

Jeśli chodzi o Wachowicz i Kowalewskiego, nikt nie ma wątpliwości, że po prostu są sobie przeznaczeni. Jak ujawnił znajomy pary w "Dobrym Tygodniu": "Dla niego Ewa jest ideałem kobiety. Piękna, mądra, bezpośrednia, ciepła, doskonała kucharka i do tego podziela jego wielkie pasje. Trudno wyobrazić sobie lepszą partnerkę. Sławek wpadł po same uszy". 

Zobacz też:


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy