Reklama
Reklama

Te gwiazdy ratują polską demografię. Wiśniewski wcale nie ma najwięcej potomstwa

Niektóre polskie gwiazdy mogą pochwalić się naprawdę dużymi rodzinami. Dla nich trójka pociech to minimum. Jak się okazuje, wychowanie licznego potomstwa może sprawiać niektórym gwiazdom sporo radości. W naszym zestawieniu znalazł się Michał Wiśniewski, Zbigniew Zamachowski, Katarzyna Bosacka czy Izabella Łukomska-Pyżalska. Sprawdźcie, kto jeszcze zdecydował się spłodzić liczne potomstwo.

Te gwiazdy mogą pochwalić się licznym potomstwem w polskim show-biznesie

Według statystyk ilość urodzeń w Polsce sukcesywnie spada. Mówi się również, że wprowadzenie nowych świadczeń socjalnych nie zachęca Polek do rodzenia dzieci. Wiele kobiet świadomie rezygnuje z zostania matkami. Jak się jednak okazuje, polskie gwiazdy mogą uratować demografię. Niektóre z nich mają piątkę, a nawet szóstkę pociech.

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski to jeden z bardziej popularnych wokalistów w Polsce. Gwiazdor znany jest nie tylko ze swojego kolorowego wizerunku, ale również z posiadania większej ilości potomstwa.

Reklama

Ze związku z Mandaryną Wiśniewską Michał doczekał się syna Xaviera Michała oraz córki Fabienne Marty. Z kolei owocem jego miłości do Anny Świątczak są dwie córki, Etiennette Anna i Vivienn Vienna. Najmłodsze dziecko Wiśniewskiego, które urodziło się w styczniu 2021 roku to syn, Falco Amadeus.

Zbigniew Zamachowski

Zbigniew Zamachowski lubi zmieniać partnerki jak rękawiczki. Był bowiem trzykrotnie żonaty. Z pierwszą żoną Anną Komornicką nie doczekał się potomstwa. Z kolei druga - Aleksandra Justa dała mu aż czwórkę potomstwa. Córka Maria urodziła się w 1994 roku, syn Antoni w 1997 roku, z kolei Tadeusz przyszedł na świat w 1999 roku, a Bronisława urodziła się w 2001 roku.

Niestety związek Zamachowskiego z Justą nie przetrwał próby czasu. Zamachowski na jakiś czas szczęście odnalazł u boku trzeciej żony Moniki Zamachowskiej. Nie była to jednak miłość do grobowej deski. Para rozstała się w maju 2021 roku.

Katarzyna Bosacka

Katarzyna Bosacka to lubiana przez widzów osobowość telewizyjna, która prowadziła kilka programów. Była ekspertką od kosmetyków, a nawet zdrowego odżywiania. Mało osób zdaje sobie jednak sprawę z tego, że prywatnie jest mamą aż czwórki dzieci.

Od lat jest żoną Marcina Bosackiego, dziennikarza, senatora oraz byłego ambasadora RP w Kanadzie. To właśnie z nim doczekała się wszystkich swoich pociech. Najstarszy syn Jan ma 24 lata, córka Maria ma 20 lat, z kolei Zofia ma 17 lat. Najmłodszy jest Franek, który ma dopiero 9 lat.

Izabella Łukomska-Pyżalska

Izabella Łukomska-Pyżalska w polskim show-biznesie karierę zaczynała jako modelka. Pozowała też dla "Playboya". Zdobyła nawet tytuł "Dziewczyny roku". W 2005 roku wyszła za Jakuba Pyżalskiego, z którym tworzy szczęśliwą rodzinę. Jest bowiem mamą aż sześciorga dzieci.

Najstarsza córka nazywa się Amelia i ma 16 lat, następnie 12-letni syn Igor, 11-letnia Anastazja, bliźniaki (Aurelia oraz Borys), które mają po 8 lat oraz najmłodszy syn Ernest, który skończył 7 lat. Pomimo licznej rodziny Izabella dalej spełnia się jako kobieta sukcesu i prowadzi kilka biznesów.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska to znana z serialu "Klan" aktorka, która przez lata była żoną Pawła Królikowskiego, z którym miała aż 5 dzieci. Niestety jej ukochany zmarł 27 lutego 2020 roku.

Owocem miłości Małgorzaty i Pawła jest znany z różnych afer Antek Królikowski - to właśnie on jest najstarszy. Małżeństwo doczekało się również syna Jana urodzonego w 1992 roku, córek Julii oraz Marceliny, a także najmłodszego syna Ksawerego.


Dominika Figurska

Dominika Figurska przez wiele lat próbowała swoich sił jako aktorka, jednak kiedy kariera nie szła w dobrym kierunku, postanowiła, że zacznie interesować się polityką. Kobieta od lat jest żoną Michała Chorosińskiego, którego poznała na studiach na PWST w Krakowie.

Dominika jest matką sześciorga dzieci. Dominika oraz Michał wspólnie wychowują pełnoletnią Anastazję, Matyldę, Józefa, Piotra, Jana Pawła oraz córeczką, której imienia małżeństwo nie zdradziło.


Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska to niezła skandalistka. Kobieta była trzykrotnie zamężna. Jeden ze swoich ślubów nawet unieważniła. Kaczyńska w czasie studiów spotkała Piotra Smuniewskiego, za którego wyszła za mąż. W 2003 roku para powitała na świecie córeczkę Ewę. Małżeństwo jednak rozpadło się i w 2007 roku doszło do rozwodu.

Marta Kaczyńska przez przypadek spotkała dawnego kolegę ze studiów Marcina Dubienieckiego. Oboje się w sobie zakochali, na tyle mocno, że zdecydowali się na ślub. Tym razem tylko cywilny. Córka Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego przyszła na świat w 2007 roku.

W 2012 roku w mediach pojawiła się dość szokująca wiadomość. Kaczyńska w 2007 roku miała złożyć do sądu wniosek o podważenie ojcostwa swojej pierwszej córki. Ojcem Ewy okazał się drugi mąż Marty, czyli Marcin Dubieniecki. W 2016 roku doszło jednak do rozwodu pary.

Kaczyńska trzeciego męża spotkała w 2017 roku. Wybrańcem Marty okazał się Piotr Zieliński. Kobieta bardzo chciała wziąć z nim ślub kościelny tak bardzo, że postanowiła unieważnić pierwsze małżeństwo. Para niestety nie otrzymała odpowiedzi na czas i musiała wziąć ślub cywilny. Marta kilka dni po kolejnym zamążpójściu urodziła syna Stanisława Lecha.

Zobacz też:

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski nie planują rozwodu?

Michał Wiśniewski wskazał swojego następcę w "TTBZ". To jego imiennik..

TYLKO U NAS: Marta Kaczyńska przyłapana na spacerze z pupilami. Ale mają urocze wdzianka!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy