Reklama
Reklama

"Taniec z Gwiazdami". Wiadomo czy grozi kara Jankowi Kliemntowi. Jest komentarz TVN

Jan Kliment jako nowy prowadzący programu "Mam talent" pojawił się w tanecznym show "Taniec z gwiazdami", by wesprzeć żonę. Czy stacja TVN zamierza wyciągnąć konsekwencje?

Jan Kliment od wielu lat był tancerzem, który szkolił gwiazdy w programie "Taniec z gwiazdami". Choć w tym roku zdecydował się jednak zmienić nieco profesję i został jurorem w programie "Mam talent" pojawił się podczas premierowego odcinka "Tańca z gwiazdami" emitowanego na stacji Polsat. Tancerz chciał wesprzeć ukochaną żonę i wkroczył na parkiet tuż po jej występie.

Jan Kliment wspiera Lenkę Klimentową

Jan Kliement w poniedziałkowym odcinku zdecydował się wesprzeć ukochaną Lenkę Kliemtovą. Dla przypomnienia tancerka walczy o Kryształową Kulę z wokalistą disco-polo Radkiem Liszewskim. Gdy  jedna Kliment pojawił się na parkiecie i ucałował żonę, zdecydował się powiedzieć coś do Edwarda Miszczaka, prezesa konkurencyjnej stacji TVN. Wyznał, że wie, że może go czekać kara, ale chciał być tego dnia z żoną.

Reklama

Ponadto ze łzami w oczach wyznał miłość Lence.

Portal wirtualnemedia.pl zdecydował się skontaktować ze stacją TVN. Na szczęście tancerz nie ma się o co martwić. Konsekwencję nie zostaną wyciągnięte.

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy