Reklama
Reklama

Taniec z Gwiazdami: Takiego odcinka jeszcze nie było! Nogi same tańczą...

W 6 odcinku XII edycji „Tańca z gwiazdami” pozostałe na parkiecie pięć par zatańczy do ponadczasowych hitów zespołu ABBA. W poprzednim odcinku uczestnicy losowali spośród utworów, które wybrali dla nich widzowie.

W XII edycji „Tańca z gwiazdami” zostało już tylko 5 par. Miniony odcinek wzbudził niezwykłe kontrowersje. Nie zabrakło opinii, że Kinga Sawczuk została wyeliminowana niesłusznie i niezasłużenie. Świetnie tańcząca uczestniczka, zbierająca wiele pochwał od jury przyznała, że nie liczyła się z takim obrotem sprawy i nawet nie przygotowała sobie żadnych podziękowań.

Widok zapłakanej tiktokerki i wstrząśniętych min pozostałych uczestników z pewnością przejdzie do historii programu jako jeden z najsmutniejszych widoków. XII edycji.

No ale przedstawienie musi twać, więc dziś ocalałe z eliminacji pary, jurorzy i prowadzący znów pojawili się w studio w doskonałych humorach. Tym lepszych, że już od tygodnia wiadomo, że tematem przewodnim dzisiejszego odcinka będą utwory ABBY. 

Reklama

Odcinek rozpoczął pokaz choreograficzny wszystkich par do utworu „Waterloo” (sprawdź!), podczas gdy Paulina Sykut-Jeżyna i Izabela Janachowska udawały, że śpiewają. Przy okazji Iza zapytała Krzysztofa, co pamięta z lat 70. Prezenter odpowiedział: 

Jurorzy za to  dysponowali nawet zdjęciami z dzieciństwa, które pokazano do kamery. Nowością w tej edycji było to, że pary nie czekały na swoje występy za kulisami, lecz na scenie, w zaimprowizowanym "Klubie Waterloo", pełniąc rolę statystów podczas występów konkurencyjnych par. 

Kajra i Rafał Maserak

Jako pierwsza para wystąpili Rafał Maserak i Kajra. Zatańczyli tango do utworu „Voulez – Vous”. Jak ocenił Andrzej Grabowski: 

Michał Malitowski uznał, że tango jest zdecydowanie tańcem Kajry, jednak zalecał więcej płynności. Iwona Pavlović też okazała się łaskawa: 

Para zdobyła 34 punkty. 

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz

Córka Anny Przybylskiej i jej partner zatańczyli swinga do utworu „Honey, Honey”. Michał miał w tej choreografii udawać pijanego i w rezultacie skradł całe show. Jako pierwszy taniec oceniał Andrzej Piaseczny:

Rodzinna atmosferę popsuła Iwona Pavlović: 

Michał Malitowski podzielił jej opinię:

Para zdobyła łącznie 23 punkty

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz

Aktor serialu „Gliniarze” i

jego partnerka zaprezentowali paso doble do utworu „Gimme! Gimme! Gimme”. Jak zauważyła Pavlović: 

Z kolei Andrzej Piaseczny zauważył: 

Para zdobyła 36 punktów. 


Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła

Juras i Wiktoria zaprezentowali cha chę do utworu „Mamma Mia”. Niewątpliwą zaletą ich choreografii były efektowne podnoszenia. Nie umknęło to uwadze Michała Malitowskiego:

Jak dodał Piaseczny

Podnoszenia odegrały także dużą rolę w ocenie Andrzeja Grabowskiego: 

Para zdobyła 25 punktów. 


Sylwia Bomba i Jacek Jeschke

Sambę do utworu „Dancing Queen” wykonali Sylwia Bomba, która, jak wyznała na filmiku z przygotowań, przez większość życia podpierała ściany i imponujący anielską cierpliwością Jacek Jeschke. Jak wyznała Iwona Pavlović:

Na szczęście Michał Malitowski dostrzegł zalety występu Sylwii:

Para zdobyła 25 punktów. 

Runda tańców powtórzonych

Jako taniec powtórzony Kajra i Rafał Maserak wybrali rumbę, która świetnie im poszła poprzednim razem. Maserak zażyczył sobie od Kajry więcej seksu i rzeczywiście dołożyła starań, by spełnić jego oczekiwania. Jury nie kryło zachwytu. Jak wyznał Malitowski: 

Piasek dorzucił swoją opinię: 

Pavlović zaś z trudem oparła się pokusie wlepienia Kajrze 2 punktów, „żeby ludzie na nią głosowali”. Para zdobyła 40 punktów. 

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz zaprezentowali się w quick stepie. Niestety, Oliwia już na początku pomyliła kroki, a potem nie było dużo lepiej… Jak zauważył Andrzej Grabowski:

Pavlović wpadła mu w słowo:

Piasek, jak zwykle, próbował łagodzić sytuację: 

Para zdobyła zaledwie 25 punktów. 


Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz zatańczyli walca angielskiego. Iwona Pavlović była tak oczarowana, że aż zabrakło jej słów. Nieco więcej powiedział Michał Malitowski: 

Para zdobyła 40 punktów. 

Juras i Wiktoria Omyła wybrali trudnego technicznie quick stepa. Jak zauważyła Iwona Pavlović: 

Jak dodał Grabowski: 

Na to wszystko wtrącił się Piasek i zachęcił wszystkich do zaglądania na Instagram „Tańca z gwiazdami”, zupełnie i ignorując fakt, że właśnie trwa globalna awaria.

Para zdobyła 33 punkty.


Sylwia Bomba i Jacek Jeschke zatańczyli fokstrota. Jak zauważył Michał Malitowski:

Pavlović dodała życzliwie: 

Jak zaapelował Piasek: 

Zgodnie z sugestią piosenkarza, Bomba nieoczekiwanie otrzymała 36 punkty. 


Zagrożonymi parami nieoczekiwanie okazali się Juras i Wiktoria Omyła oraz Kajra i Rafał Maserak. Ostatecznie z programem pożegnali się Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła. 

***

Fiasko rozmów z Czaechami. "Negocjacje zerwane"

Lufthansa chce korzystać z syntetycznej ropy

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/


"Taniec z gwiazdami" - uczestnicy zatańczą do kultowych przebojów

 Rozwydrzone dziki zaatakowały Shakirę i jej syna

 

 

 

 

 

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama