Reklama
Reklama

"Taniec z gwiazdami". Cleo zachwyciła na scenie!

Podczas ostatniego odcinka "Taniec z gwiazdami" na parkiecie pojawił się niezwykły gość! To Cleo! Jak zawsze wyglądała fenomenalnie!

W każdy poniedziałek widzowie mogą oglądać zmagania największych gwiazd na parkiecie programu "Taniec z gwiazdami". W ostatnim odcinku nie brakowało wrażeń. W końcu jednym z gości była znana piosenkarka Cleo (sprawdź!). Artystka rozpoczęła odcinek, tym razem wokalny, ale warto przypomnieć, że piosenkarka już szlifowała talent taneczny w 4. edycji "Tańca z gwiazdami’. Zresztą z powodzeniem,  bo rywalizację zakończyła na wysokim 3. miejscu. 

Cle w programie "Taniec z gwiazdami"

Cleo od wielu lat jest wierna swojemu stylowi i raczej rzadko go zmienia. Od czasu do czasu dodaje nowe elementy, jednak image jest bardzo spójny. Tak było i tym razem. Artystka pojawiła się w sukience z gorsetem niczym najpiękniejsza słowianka. Nie brakowało słynnego warkocza i długich, wiązanych botków. Nie można także nie wspomnieć o kolorach. Ich jak zawsze było pełno! 

Reklama

Warto dodać, że podczas tego odcinka poznaliśmy ćwierćfinalistów "Tańca z gwiazdami". Ku zdumieniu wszystkich spełniło się życzenie Iwony Pavlović i w strefie zagrożenia znalazły się najsłabiej oceniane Oliwia Bieniuk i Sylwia Bomba. Ostatecznie z programem pożegnali się Sylwia Bomba i Jacek Jeschke. 

Iwona Pavlović przeszła metamorfozę! Wygląda jak Kayah

Przystojny kulturysta i kobieta plus size. Internauci nie wierzą w ich miłość

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cleo
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy