Reklama

Reklama

Reklama

"Taniec z gwiazdami": Artur Barciś przeprasza Iwonę Pavlović: Będę wdzięczny, jeśli przyjmie pani przeprosiny

Artur Barciś (65 l.) w jednym z wywiadów pożalił się na Iwonę Pavlović, która rzekomo niezbyt pochlebnie oceniała jego występy w show "Taniec z gwiazdami". Na swoim profilu aktor opublikował oświadczenie, w którym przeprasza jurorkę za swoje słowa.

Barciś: Poczułem się, jakby ktoś napluł mi w twarz

Artur Barciś wyznał, że podczas występów w programie odczuwał "potworny stres i masę upokorzeń", bo "odzwyczaił się już od tego, żeby ktoś mu mówił, że jest beznadziejny i stawiał mu trójkę".

Wspominał także swój ostatni taniec, który wykonywał z kontuzją. Krytyka Pavlović bardzo go dotknęła.

Sama zainteresowana była zaskoczona słowami Barcisia. Podkreśliła, że "w tym programie nikt nikogo nie upokarza". Jurorzy nie pytają uczestników, czy są chorzy, w dobrej formie, tylko oceniają to, co widzą na parkiecie w danym odcinku.

Artur Barciś przeprasza Iwonę Pavlović

Reklama

Na Facebooku aktor opublikował oświadczenie, w którym przeprasza jurorkę za swoje słowa. Pisze, że błędnie zinterpretował jej wypowiedzi. Po ponownym zaznajomieniu się z nimi, doszedł do wniosku, że oceny Pavlović były jednak... "bardzo życzliwe i sprawiedliwe".

"Taniec z gwiazdami" w każdy poniedziałek o godzinie 20:05 na antenie Polsatu, a w PolsatGo obejrzysz kiedy chcesz! SPRAWDŹ

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE.

AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK BYŁA KRÓLOWĄ WPADEK! WSZYSTKO PRZEZ WŁOSY!

KATARZYNA CICHOPEK-HAKIEL OGŁOSIŁA TAKIE WIEŚCI! TO WIELKA ZMIANA W JEJ ŻYCIU!
Milionerzy: Jacek Iwaszko wygrał milion złotych! Kim jest?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Artur Barciś | Iwona Pavlović

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy