Reklama
Reklama

Milionerzy: Jacek Iwaszko wygrał milion złotych! Kim jest?

Odcinek "Milionerów" wyemitowany 23 września na antenie TVN przejdzie do historii. Uczestnik programu Jacek Iwaszko wygrał milion złotych, poprawnie odpowiadając na wszystkie 12 pytań! Jak brzmiało pytanie za milion złotych?

Program "Milionerzy" niezmiennie od lat prowadzi Hubert Urbański. Prezenter co tydzień gości u siebie ludzi z całej Polski, którzy walczą o wygranie miliona złotych. 

Co prawda, zdarza się to bardzo rzadko, ale jest to możliwe! Udowodnił to Jacek Iwaszko, który odpowiadając na pytanie "Kiedy rozpoczęło się drugie tysiąclecie?", wygrał milion złotych! 

Poprawna odpowiedź brzmiała: "1 stycznia 1001 roku". Na szczęście uczestnik znał odpowiedź na zadane pytanie i zapisał się tym samym w historii telewizji, jako osoba wygrywająca milion złotych w teleturnieju. 

Reklama

W sieci nie brak głosów, że pytanie było za łatwe w stosunku do stawki. "To ma być pytanie za milion? Równie dobrze mogło być za 500 zł... Banalne", "Pytanie, które nie było trudne przy tak dużej stawce", "Pytanie za milion stosunkowo proste, w porównaniu choćby do pytania za pół miliona. Niemniej wielkie brawa i słowa uznania", "Za 1000000 zł pytanie było łatwiejsze niż te za 500 zł", "Chyba najprostsze pytanie za milion", "Pytanie o milion na poziomie szkoły podstawowej" - czytamy w komentarzach na facebookowym profilu programu.

Jacek Iwaszko: Kim jest?

Jacek Iwaszko jest  muzykologiem z wykształcenia i muzykiem-amatorem. Jego pasją jest śpiewanie, dlatego śpiewa w chórze oraz w męskim zespole wokalnym Gregorianum i Collegium Musicum UW. 

Uczestnik programu "Milionerzy" gra również na gitarze i czasem akordeonie w kapeli Pędzące Żółwie, która wykonuje muzykę inspirowaną rytmami latynoamerykańskimi. Na co dzień Jacek Iwaszko pracuje w bibliotece Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina w Warszawie.


***
Zobacz więcej materiałów wideo:

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE

Daniel Martyniuk nie do poznania. Tak zmieniło się jego życie

Joan Collins przyjęła trzecią dawkę szczepionki! Tego jednak nie przewidziała

Sensacja po rozwodzie Kuleszy. Ale się dzieje


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hubert Urbański | "Milionerzy"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy