Reklama
Reklama

Tańczyła w "TzG", była w związku z Egurrolą, a dziś prowadzi zieleniak. Ceny "warszawskie"

Ninę Tyrkę znamy z "Tańca z Gwiazdami". To jedna z tych tancerek, która dzięki programowi osiągnęła status celebrytki. Przyczynił się do tego również związek z Agustinem Egurrolą. Po latach życia w blasku fleszy tancerka porzuciła jednak gwiazdorstwo. Dziś prowadzi warzywniak – ale ceny w nim są chyba tylko dla gwiazd.

Nina Tyrka  to tancerka, którą poznaliśmy w "Tańcu z gwiazdami". Wystąpiła w wielu edycjach, towarzysząc takim gwiazdom jak Marcin MillerNorbi czy Waldemar Błaszczyk. Jej związek z Agustinem Egurrolą wyglądał obiecująco, ale się zakończył. Podobnie jak kariera tancerki. Dziś Nina Tyrka jest współwłaścicielką warzywniaka. Jak jej się wiedzie? Sprawdzamy.

Reklama

Nina Tyrka - parkiet w "Tańcu z gwiazdami" należał do niej 

Nina Tyrka dała się poznać szerszej publiczności jako tancerka w "Tańcu z gwiazdami". Występowała w parach z Markiem Kaliszukiem czy Marcinem Millerem. Oprócz tego tańczyła też w grupie Volt, brała udział w choreografiach do wydarzeń tanecznych. 

Na jednym z castingów do "Tańca z gwiazdami" poznała choreografa, Agustina Egurrolę. Szybko połączyło ich gorące uczucie i wspólna pasja taneczna. Pojawiali się razem na ściankach i na branżowych imprezach. Wkrótce doczekali się córki, Carmen.  

Nina Tyrka i Agustin Egurrola. Dlaczego się rozstali? 

Nina Tyrka związała się z Agustinem Egurrolą w 2007 roku. Znany choreograf był dla niej nie tylko partnerem, ale również mentorem. Zaręczyli się, lecz do ślubu nigdy nie doszło. Po urodzinach córki Nina zdecydowała, że zostanie z nią w domu.  

Nie wiadomo, czy to właśnie ta decyzja nie położyła się cieniem na idealnym dotąd związku. Kiedy temperamentna Nina siedziała w domu, Agustin pracował, co wiązało się z częstymi podróżami. Ich związek był burzliwy, ale długo o niego walczyli. 

Nina Tyrka rozstała się z Agustinem Egurrolą, kiedy, ich córka poszła do szkoły. Tancerka wyprowadziła się od narzeczonego, zabierając ze sobą Carmen. Ich drogi nigdy potem się nie zeszły, choć w sprawie wychowania córki dobrze się dogadują. Dziś choreograf jest szczęśliwy u boku żony.  

Nina Tyrka - od tańca do Zieleniaka. Stanie za ladą to dla niej żaden wstyd 

Przez jakiś czas po rozstaniu z Agustinem Nina Tyrka jeszcze tańczyła, uczyła, prowadziła warsztaty taneczne. Jednak w 2020 roku postanowiła się przebranżowić. Wcześniej zrobił to jej brat, Piotr, który otworzył warzywniak. Nina Tyrka dołączyła do niego i dziś razem prowadzą "Zieleniak" w prestiżowej warszawskiej dzielnicy Wilanów

Ceny są tam iście gwiazdorskie, ale klienci cenią produkty z warzywniaka tancerzy za najwyższą jakość. Być może podejście do biznesu Nina i Piotr odziedziczyli po rodzicach, którzy od zawsze sprzedawali warzywa. Nina Tyrka nie boi się sama stanąć za ladą i polecać klientom kompozycje warzywne na obiad.  

Zobacz też: 

Dagmara Kaźmierska i Hakiel przyłapani. Tancerz miał nietęgą minę

Anna Nowak-Ibisz podzieliła się szczęśliwymi wieściami. Fani zwrócili uwagę na jedno

Kaźmierska ledwo chodziła a chce zdobyć Kryształową Kulę. Robi to dla ważnej osoby


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Nina Tyrka | "Taniec z gwiazdami" | Agustin Egurrola
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy