Reklama
Reklama

Tak żona zadbała o Janusza Gajosa. Nie wyglądał na zadowolonego

Janusz Gajos swoje 84. urodziny świętował podczas 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Aktor prezentował się pięknie na czerwonym dywanie, jak się okazuje to zasługa jego żony. Kobieta zadała sobie wiele trudu, by wystroić Gajosa, na początku nie wyglądał na zadowolonego, ale wszystko się dobrze skończyło.

Janusz Gajos to prawdziwa legenda polskiego filmu. Aktor ma na swoim koncie wiele kultowych ról filmowych i teatralnych. Zagrał między innymi w takich produkcjach jak: "Fuks", "Układ zamknięty" czy "Żółty szalik". 

Janusz Gajos na festiwalu w Gdyni

Najnowszym osiągnięciem Gajosa, jest jedna z głównych ról w kontynuacji kultowego filmu "Różyczka", którego uroczysta premiera odbyła się podczas 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Z tej okazji aktor pojawił się na festiwalu, gdzie brylował na ściance oraz bankiecie. Legenda polskiego kina miała jeszcze jeden powód do świętowania. Janusz Gajos obchodził w sobotę swoje 84. urodziny.

Reklama

Żona Elżbieta zadbała o Janusza Gajosa

O to, aby aktor tego dnia prezentował się wyjątkowo odświętnie postanowiła zadbać jego żona Elżbieta. Tuż przed festiwalem para została przyłapana w jednym z ekskluzywnych butików. Pani Ela pomagała mężowi dobrać eleganckie ciuchy. Gajos całkowicie zdał się na świetny gust małżonki. Sam jak wyglądał na bardzo znudzonego zakupami. Jednak na sam koniec widać było zadowolenie na twarzy aktora, jednak warto było zaufać żonie. 

Zobacz też:

Janusz Gajos zaszalał z metamorfozą. Nie do wiary, jak teraz wygląda

Elżbieta i Janusz Gajosowie są małżeństwem ponad 30 lat. "Stwierdził: ta albo żadna..."

Lara Gessler zdradziła, jaką babcią jest Magda. Padły wzruszające słowa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Janusz Gajos
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy