Reklama
Reklama

Lara Gessler zdradziła, jaką babcią jest Magda. Padły wzruszające słowa

Lara Gessler bardzo chętnie opowiada o swoim życiu prywatnym w mediach. Niedawno udzieliła wywiadu, który zaskoczył niejedną osobę. Młoda restauratorka wyjawiła w nim kilka smaczków na temat swojej znanej mamy Magdy Gessler. Nie uwierzycie w to, co powiedziała.

Lara Gessler chętnie rozprawia o swoim życiu prywatnym w sieci

Lara Gessler już dwa razy została mamą. Kobieta może pochwalić się córeczką Neną, która niedawno poszła do przedszkola, oraz synkiem Bernardem, który ma już roczek. Lara chętnie umieszcza zdjęcia pociech w mediach społecznościowych, a także chwali się, jak wygląda ich wychowanie.

Niedawno Lara Gessler opowiedziała o tym, jak w roli babci spełnia się jej mama Magda Gessler. Okazuje się, że świetnie sobie radzi.

Zobacz też: Lara Gessler nie zawsze była Larą. Jak naprawdę ma na imię córka Magdy Gessler?

Reklama

Lara Gessler wyznała prawdę na temat Magdy Gessler jako babci

Lara Gessler w najnowszym wywiadzie dla serwisu jastrzabpost.pl wyznała, jaką babcią jest jej mama. Okazuje się, że Magda chętnie spędza czas z wnukami, jednak nie jest typową babcią.

"To nie jest babcia w klasycznym sensie. To jest pracująca kobieta i ani ja, ani Tadeusz nie wymagamy tego, żeby ona nagle zaczęła dziergać na drutach i siedziała w bujanym fotelu. Ona jest tak fantastyczną, inspirującą babcią właśnie przez to, że taka nie jest. Oczywiście, jest cudownie, jak ma czas i jak się widzimy, natomiast my na niej nie polegamy i nie traktujemy jej jak babci-niani" - powiedziała Lara.

Gessler dodała również, że zdarza się czasem korzystać z pomocy niani. Lara cieszy się jednak z tego, kiedy Magda ma czas i może spotkać się z wnukami.

"Mamy ten też wielki przywilej, że mieszkamy w Warszawie i mamy możliwość czasem skorzystania z niani, więc nie musimy mieć babci. Gdybyśmy mieli babcię, to nie musielibyśmy mieć niani. Ale jest coś za coś, więc wiemy, jak jest. Cieszymy się, jak babcia ma czas. A jak nie, to na pewno jej nie ciśniemy za to, że tak nie jest" - przyznała Lara.

Magda Gessler opowiedziała o ukochanych wnukach

Magda Gessler, będąc jakiś czas temu w programie "DDTVN", nie ukrywała, że wnuczęta sprawiają jej dużo radości.

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler | Magda Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy