Reklama
Reklama

Tak wygląda młodszy syn Rafała Królikowskiego. Niesamowite, jak wyrósł!

Rafał Królikowski wraz z żoną Dorotą Mirską doczekał się dwóch synów: Piotra oraz Michała. Para jest ze sobą już niemal trzy dekady! Starszy chłopak spełnia się w roli modela i fotografa, natomiast młodszy planuje iść w ślady ojca, chociaż... początkowo marzył o byciu piłkarzem!

Rafał Królikowski jest polskim aktorem teatralnym, filmowym i telewizyjnym. Widzowie kojarzą go przede wszystkim z takich produkcji, jak: "Nigdy w życiu!", "Lejdis", "Teraz albo nigdy", "Niania", czy "Hotel 52". Na co dzień Królikowski pracuje w Teatrze 6. Piętro.

Rafał Królikowski jest w szczęśliwym małżeństwie z Dorotą Mirską

Aktor wraz z żoną Dorotą Mirską doczekał się dwóch synów: Piotra oraz Michała. Para jest ze sobą już niemal trzy dekady!

Poznali się jeszcze w 1994 roku, kiedy dziennikarka przeprowadzała z nim wywiad dla magazynu "Twój Styl". Już rok później wzięli ze sobą ślub i są razem do dzisiaj.

Reklama

"Jestem mężem jednej kobiety od ponad 20 lat, mamy dwoje dzieci i uważam się pod tym względem za szczęściarza. Trzeba po prostu się starać, żeby było dobrze. Pielęgnować to uczucie, walczyć o nie, wspierać się w trudnych momentach. Może to zabrzmi banalnie, ale przyda się też odrobina zaufania, tolerancji i cierpliwości" - zdradził Rafał w wywiadzie dla "Show".

Piotr, starszy syn gwiazdora, ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie i spełnia się obecnie w roli fotografa, chociaż zaczynał karierę jako model. Młodszy, Michał jest natomiast nie do poznania!

Jak wygląda dzisiaj młodszy syn aktora, Michał Królikowski?

Michał Królikowski przyszedł na świat w 2002 roku, pięć lat po swoim starszym bracie. Chłopak jest absolwentem Ogniska Teatralnego przy Teatrze Ochota, a w 2021 roku rozpoczął studia na Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Przez wiele lat grał w klubach piłkarskich i początkowo marzył o tym, aby zostać piłkarzem.

Finalnie podjął decyzję, że podtrzyma aktorską tradycję klanu Królikowskich i poszedł w ślady sławnego ojca. Przyznaje jednak, że wcale nie tak łatwo żyje mu się ze znanym nazwiskiem.

20-latek wyjaśnia, że ze względu na obecność ojca w domu, wielokrotnie otrzymywał od niego wsparcie czy wskazówki.

"Nie jest to na pewno łatwe, ale przyznam, że nie spotkała mnie jeszcze z tego powodu żadna przykrość. Nie miałem sytuacji, żebym był gorzej traktowany z tego powodu, albo w drugą stronę, żebym coś dostał dzięki temu, że jestem synem Rafała Królikowskiego. Najgorszy jest ten strach, kiedy coś ci się uda, dostaniesz jakąś rolę w serialu, czy nawet do szkoły, to jest to z tyłu głowy, czy to dlatego, że super mi poszło na castingu, czy to nazwisko wpłynęło na to" - wyjaśniał w wywiadzie dla "Co za tydzień".

Zobaczcie, jak dzisiaj wygląda!

Zobacz też:

Synowie Rafała Królikowskiego są już dorośli. To nieźli przystojniacy!

Klan Królikowskich: aktorska rodzina, jakich mało. Tych dwóch osób na pewno nie znacie!

Rafał Królikowski nie mógł powstrzymać łez na pogrzebie brata. Dziś opiekuje się jego rodziną

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama