Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Rafał Królikowski nie mógł powstrzymać łez na pogrzebie brata. Dziś opiekuje się jego rodziną

Obaj stracili bliską osobę, Antek Królikowski – tatę, a Rafał Królikowski– brata. W tym trudnym czasie wspierają się nawzajem. Miłość bliskich daje im siłę.

"Króliki górskie w akcji. Czas dla rodziny. Stryjek Rafał" - takimi zabawnymi słowami Antoni Królikowski (31 l., sprawdź!) podpisał zdjęcie z Rafałem Królikowskim (53 l., sprawdź!). 

Reklama

Na innych fotografiach wygłupiają się, jeżdżąc na rowerze, jedzą lody z synem Rafała, Michałem (18 l.). 

"Byliśmy w Kudowie-Zdroju na rodzinnym wyjeździe. Chcieliśmy pokazać Rafałowi miasto, które jest nam bliskie" - zdradza w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" Antek. - "Takie spotkania są dla nas ważne w tym czasie. Lubimy się i trzymamy razem. Stryj zawsze mnie inspirował". 

27 lutego los zabrał im bardzo ważną dla nich osobę. Pawła Królikowskiego († 59 l.), ojca Antka i brata Rafała. 

"Nie umiem się z Tobą pożegnać, to najtrudniejsza rola. Całe życie miałem starszego brata. Przecierałeś szlaki, pokazałeś mi, jak tworzyć rodzinę, dom" - mówił wzruszony Rafał na pogrzebie. 

W dzieciństwie charyzmatyczny Paweł był dla niego wzorem. Gdy dorośli, stał się dla niego przyjacielem. Ale była to męska przyjaźń. 

"My się z moim bratem właściwie nie znamy. Mimo że się spotykamy świątecznie, rodzinnie, to jednak każdy z nas ma ten swój świat" - wyjaśniał Paweł kilka lat temu. 

***
Czytaj więcej na następnej stronie: 

Dobry Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rafał Królikowski | Antek Króikowski | Paweł Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »