Reklama
Reklama

Tak teraz żyje Kraśko: rezygnacja z wakacji, remont. Będzie jeszcze szefem? "Piotra codzienność to pytanie, co dalej"

Piotr Kraśko (51 l.) po kilku głośnych aferach, dotyczących jazdy bez uprawnień oraz zaległości podatkowych, zniknął z telewizji. Dziennikarz ma kłopoty zdrowotne. Jego pozycja w TVN też nie jest pewna, a na horyzoncie pojawiają się problemy finansowe.

Piotr Kraśko zaszył się w Gałkowie

Piotr Kraśko od pewnego czasu jest na zwolnieniu lekarskim. Dziennikarz i prezenter Faktów TVN przebywa w Gałkowie, gdzie jego żona Karolina Ferenstein-Kraśko prowadzi znaną i cieszącą się popularnością wśród celebrytów stadninę koni. Kraśko w Warszawie pojawia się jedynie na konsultacjach lekarskich. 

Kilka tygodni temu media obiegła informacja, że Kraśko prowadził samochód bez ważnych uprawnień. Przyznał się do winy i został ukarany karą grzywny w wysokości 7,5 tys. złotych. Otrzymał także zakaz prowadzenia pojazdów na następny rok.

Reklama

Po zaledwie kilku tygodniach okazało się, że dziennikarz rzekomo przez pięć lat nie rozliczał się z fiskusem oraz nie składał terminowo deklaracji podatkowych. On sam w mediach społecznościowych odniósł się do sprawy, tłumacząc, że "kwestie podatkowe zostały wyjaśnione z Urzędem Skarbowym 5 lat temu". Po otrzymaniu upomnienia od Skarbówki dziennikarz miał zapłacić wszelkie zaległości w kwocie ponad 760 tys. zł.

Krótko po tym, Kraśko trafił do szpitala. Nieoficjalnie mówiło się o przebytym zawale. Dziennikarzowi potrzebny był spokój, który znalazł w Gałkowie. Jednak z powodu problemów kardiologicznych rodzina musiała zrezygnować z wakacji. Również 51. urodziny, które prezenter "Faktów TVN" obchodził w lipcu, były skromne. Zabrał żonę i dzieci do ulubionej restauracji w pobliskich Faszczach.

Kłopoty finansowe Piotra Kraśki

Zdaniem współpracowników Piotr Kraśko zamartwia się o swoją pozycję w TVN. Nie jest pewny jutra. Z powodu absencji zaczyna też brakować mu pieniędzy. Do tego jakiś czas temu Kraśkowie rozpoczęli remont domu, a teraz zachodzą w głowę skąd wziąć fundusze na jego ukończenie.

"Stadnina nie przynosi takich dochodów jak kilka lat temu. Piotrek nie prowadzi "Faktów". Karolina jeszcze kilka lat temu organizowała dochodowe eventy, dzisiaj jest takich imprez mniej. Nie wiedzą, co będzie jutro" - pisze "Rewia", powołując się na współpracownika Kraśków.

W mediach pojawiły się informacje, że po aferach z udziałem dziennikarza część redakcji "Faktów" nie chce jego powrotuPrzedstawiciele TVN na Twitterze odnieśli się do tych doniesień i w oświadczeniu napisali, że nieobecność dziennikarza spowodowana jest problemami zdrowotnymi.

"Piotr Kraśko przebywa na zwolnieniu lekarskim, w Faktach TVN i TVN24 trzymamy kciuki i czekamy na jego powrót do zdrowia. Informacje o rzekomych decyzjach stacji są nieprawdziwe" - czytamy na Twitterze.

Czy faktycznie Piotr Kraśko wróci jesienią do prowadzenia "Faktów TVN"? Informator "Rewii" twierdzi, że "Piotra codzienność to pytanie, co dalej?" 

Zobacz też:

Piotr Kraśko nie wróci do "Faktów"? Oświadczenie TVN

Rusin wyciągnęła rękę do Kraśki, tak chce mu pomóc!

Piotr Kraśko nie pojawił się w "Faktach" już od miesiąca. TVN nie zamierza komentować sprawy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Kraśko | TVN 24 | Karolina Ferenstein-Kraśko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy