Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Tak Radosław Majdan leczy się po kontuzji! Małgosia dba o niego!

Kilka dni temu Radosław Majdan (46 l.) trafił do szpitala po kontuzji, jakiej doznał podczas meczu piłki nożnej. Teraz Małgosia Rozenek-Majdan (wiek do wiadomości redakcji) troskliwie dba o swojego poszkodowanego męża i nieco go rozpieszcza!

To nie wyglądało dobrze - na profilu zarówno Gosi, jak i jej męża pojawiło się zdjęcie z karetki, która transportowała Radka do szpitala. Na początku było podejrzenie, że były piłkarz zerwał więzadła krzyżowe w kolanie i wówczas bez operacji by się nie obeszło.

Reklama

Na szczęście okazało się, że nie jest tak tragicznie, jak mogło to wyglądać.

"Prawdopodobnie mam albo uszkodzoną chrząstkę w kolanie, albo łękotkę. Nie wiem co z więzadłami, być może są naderwane, ale na badaniu kolano miałem dość stabilne, więc wydaje mi się, że nie. Przede mną USG, na którym okaże się, czy czeka mnie zabieg czy nie. Chodzi o artroskopię - to jest i tak dużo lepsze niż metoda sprzed 15 lat, gdzie były wielkie blizny na kolanie, teraz się to robi punktowo" - zdradził sportsmen w rozmowie z serwisem Pudelek.

W tym nieszczęśliwym momencie nie może być przy nim ukochanej żony. Małgosia bardzo to przeżywa, jednak obecnie prowadzi swoje warsztaty dotyczące zdrowia i urody w miejscowości oddalonej 43 kilometry od Warszawy.

Jednak kiedy tylko może odwiedza Radka i opiekuje się nim troskliwie, czym pochwalił się sam Majdan, publikując zdjęcie z ich sypialni. Były bramkarz na zdjęciu raczy się śniadaniem podanym na tacy do łóżka i poranną gazetą.

Jak sam przyznał w opisie pod zdjęciem, że czasem dobrze mieć kontuzję. Fani Goni i Radosława mają jednak nadzieję, że ich były piłkarz szybko upora się z problemem i niedługo wstanie z łóżka o własnych siłach. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Radek Majdan | Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje