Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Tak mieszka Witold Paszt. Oldskulowo?

Witold Paszt, juror „The Voice of Senior” mieszka w wypełnionym zwierzętami domu na Lubelszczyźnie. Jego dom urządzony jest bez rozmachu. Wielu fanów założyciela zespołu Vox spodziewałoby się dużo większych luksusów.

Witold Paszt, założyciel i wokalista zespołu Vox jest współautorem wielu przebojów, chętnie przypominanych przez stacje radiowe. Kompozytorom i autorom tekstów piosenek przysługują tantiemy, dlatego fani podejrzewają ich o znacznie bardziej wystawne życie niż w rzeczywistości prowadzą. 

Tak mieszka Witold Paszt

Witold Paszt, juror drugiej edycji „The Voice Senior” chętnie pokazuje swój dom na Instagramie. Brakuje tam luksusów, których spodziewają się wielbiciele jego twórczości. 

Dom sprawia wrażenie odrobinę zaniedbanego. Być może brakuje mu kobiecej ręki. Ukochana żona muzyka zmarła w lutym 2018 roku, a dorosłe córki już dawno się wyprowadziły. 

Reklama

Żeby odpędzić samotność, muzyk wypełnił swój dom zwierzętami. Często pokazuje zdjęcia psów i kotów, śpiących na oldskulowych dywanach, albo bezpośrednio na Paszcie. To głównie one są bohaterami zdjęć, którymi dzieli się na Instagramie, jednak często występują na tle, pozwalającym wyrobić sobie zdanie o wnętrzach domu Paszta. 

Muzyk mieszka na Lubelszczyźnie, w swoim rodzinnym Zamościu, w domu otoczonym zadbanym ogrodem. Wnętrza na pierwszy rzut oka, wymagają odświeżenia, jednak ze zdjęć jasno wynika, że Paszt, jego psy i koty, czują się w tam doskonale, a przecież to jest najważniejsze. 

Podejrzewaliście, że mieszka tak skromnie? 

***


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Witold Paszt | domy gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje