Reklama
Reklama

Tak Justyna Kowalczyk poznała Kacpra Tekielego. O początkach ich związku opowiedział ich przyjaciel

18 maja 2023 roku media poinformowały o śmierci Kacpra Tekielego. Mężczyzna zginął w Alpach, gdzie zdobywał kolejny czterotysięcznik. Tragiczną śmierć skomentowało już wiele gwiazd i przyjaciół mężczyzny. W rozmowie z Polską Agencją Prasową porozmawiał także Apoloniusz Rajwa, który wyjawił, jak Kacper poznał Justynę Kowalczyk.

Apoloniusz Rajwa opowiada o relacji Tekielego i Kowalczyk

Apoloniusz Rajwa jest znanym przewodnikiem tatrzańskim, ratownikiem TOPR oraz grotołazem. Mężczyzna dobrze znał Kacpra Tekieliego oraz Justynę Kowalczyk. W rozmowie z Polską Agencją Prasową zdecydował się opowiedzieć o tym, jak doszło do pierwszego spotkania pary. Historia ich miłości to gotowy scenariusz na film.

Zobacz też: Co było przyczyną śmierci Kacpra Tekielego? Doświadczony alpinista zabrał głos

Reklama

Jak Kacper Tekieli poznał Justynę Kowalczyk?

Apoloniusz Rajwa w rozmowie z dziennikarzami Polskiej Agencji Prasowej wyjawi, jak Kacper i Justyna się poznali. Okazuje się, że miało to miejsce w Tatrach, a dokładniej na Sławkowskim Szczycie.

"Wtedy na Sławkowskim Szczycie spotkał się z Justyną Kowalczyk, swoją przyszłą żoną" - przyznał Apoloniusz.

Justyna Kowalczyk towarzyszyła ukochanemu mężowi podczas ostatniego wyjazdu do Szwajcarii. W podróż zabrała również synka. Ona wraz z dzieckiem została w hotelu, a wspinacz ruszył w góry sam. Mężczyzna chciał pobić rekord Ueliego Stecka i zdobyć wszystkie alpejskie czterotysięczniki.

Niestety, mężczyzna nie wrócił do żony i synka. Podczas zejścia ze szczytu Jungfrau został porwany przez lawinę. Ratownicy znaleźli jego ciało dobę później.

Zobacz też:

Małgorzata Lebda, Była żona Kacpra Tekielego pożegnała mężczyznę. Jej wpis rozdziera serce

Justyna Kowalczyk wspomina ostatnią wymianę zdań z mężem. Jej słowa chwytają za serce!

Edward Miszczak: Budujemy nowy kształt oglądania seriali w Polsce

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Kowalczyk | Kacper Tekieli
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy