Reklama
Reklama

Tak dziś wygląda córka Roberta Leszczyńskiego, Vesna. Jak się zmieniła?

Robert Leszczyński, dziennikarz i krytyk muzyczny, zmarł siedem lat temu. Jego najstarsza córka jest już pełnoletnia i powoli stawia pierwsze kroki w show-biznesie. Vesna odziedziczyła talent po rodzicach - nagrała piosenkę przewodnią do serialu Polsatu "Mental".

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych.

Vesna Leszczyńska straciła ukochanego tatę w wieku 12 lat. Robert Leszczyński zmarł w 2015 roku na skutek na skutek nieleczonej cukrzycy. Był lubianym dziennikarzem, krytykiem muzycznym oraz gitarzystą. 

Wszyscy pamiętają charakterystyczne dredy jurora z programu "Idol" na Polsacie. Vesna jest jego najstarszą córką ze związku z Alicją Borkowską. Dzisiaj dziewczyna jest już pełnoletnia i stawia pierwsze kroki w świecie show-biznesu.

Reklama

Gdy przyszła na świat juror założył na antenie koszulkę z napisem "Vesna - przyszła 17-12-03" tym samym informując, że jego córka pojawiła się na świecie. Pieszczotliwie mówił o niej "Wisienka". 

Vesna Leszczyńska stawia pierwsze kroki w show-biznesie

Proces żałoby trwał u niej bardzo długo, co przyznała na antenie Dzień Dobry TVN. 18-latka zadebiutowała piosenką przewodnią do serialu Polsatu "Mental" w ramach kampanii Interii  #niechzobaczą i #niechusłyszą, wspierającej młodzież z problemami psychicznymi.

To właśnie muzyka pomagała jej ukoić trudne emocje. Dziewczyna ukończyła szkołę muzyczną z dyplomem wiolonczelistki. Talent odziedziczyła po swoich rodzicach, a Robert zaraził ją swoją pasją do dźwięków. 

Zobaczcie, jak się zmieniła. 

Oglądaj serial "Mental" już teraz na Polsat Box Go!

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych.

Zobacz też:

Vesna Leszczyńska stawia na muzykę. Co planuje córka Roberta Leszczyńskiego?

Gawliński wynajmuje swój domek w Grecji. Cena za nocleg powala! Przesadził?

Czy Iga Świątek ma chłopaka? Ujawniamy odpowiedź na nurtujące pytanie fanów tenisistki

Polski milioner: Ludzie, którzy mniej zarabiają, nie powinni żreć tyle mięsa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Leszczyński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama