Reklama
Reklama

Tak dziś wygląda córka Jasia Fasoli. Czy Lily Atkinson odziedziczyła urodę po ojcu?

Choć brytyjskiego komika Rowana Atkinsona (67 l.) znają niemal wszyscy, nie każdy wie, że jest on dumnym tatą trójki dzieci, w tym dwóch córek. Lily Atkinson (27 l.) jest dzisiaj dorosła i wygląda znakomicie. Czy odziedziczyła urodę po słynnym Jasiu Fasoli? Można się mocno zdziwić! Zobaczcie sami!

Rowan Atkinson wcielił się w postać Jasia Fasoli ponad 30 lat temu

Komik i aktor Rowan Atkinson zasłynął głównie dzięki bardzo oryginalnej i niezwykłej kreacji, którą zaprezentował w serialu "Mr. Bean", znanym w Polsce jako "Jaś Fasola". Sukces serialu, liczącego zaledwie piętnaście półgodzinnych odcinków, był tak duży, że postać doczekała się kilku filmów pełnometrażowych i serialu animowanego.

Choć niezdarny i pocieszny Fasola debiutował na ekranach na początku lat dziewięćdziesiątych i od premiery serialu minęło już ponad trzydzieści lat, Mr. Bean cieszy się dziś statusem postaci kultowej, która bawi niezmiennie kolejne pokolenia widzów.

Reklama

Aktor, jeszcze zanim zdobył sławę i uznanie, zakochał się w makijażystce stacji BBC Sunetrze Sastry, z którą doczekał się dwójki dzieci: Lili oraz Benjamina. Para spędziła ze sobą 25 lat, po czym zdecydowała się na rozwód. Potem komik związał się z młodszą aktorką Louise Ford, z którą ma pięcioletnią córkę Islę.

Swoją rozpoznawalność Rowan Atkinson zawdzięcza nie tylko wyjątkowej charyzmie i znakomitemu poczuciu humoru, ale także... nietuzinkowej urodzie, znakomicie korespondującej z zabawnymi dialogami i prześmiesznymi gagami, które prezentuje na ekranie, grając liczne role komediowe.

Lily Atkinson - córka Jasia Fasoli ma dziś 27 lat. Jak wygląda?

Z tym większym zdziwieniem spogląda się na zdjęcia jego dorosłej córki, która... zdecydowanie nie odziedziczyła oryginalnej urody po swoim sławnym tacie. Zresztą, zobaczcie sami:

Choć z taką prezencją i znajomościami, dziewczyna na pewno mogłaby zrobić karierę w branży filmowej, to jednak trzyma się z dala od kamer, blasku fleszy i wścibskim fotoreporterów. Co prawda przed laty próbowała swych sił w aktorstwie i nawet udało jej się wystąpić u boku swojego ojca w takich produkcjach jak "Wakacje Jasia Fasoli" czy "Johnny English: Reaktywacja", ostatecznie jednak zdecydowała, że nie pójdzie w jego ślady i postanowiła zrezygnować z grania w filmach.

Przez jakiś czas Lily Atkinson próbowała swoich sił jako modelka, jednak w tym zawodzie również nie potrafiła się odnaleźć. W końcu zajęła się muzyką. Piękna Lily cztery lata temu nagrała debiutancki album zatytułowany "Lily Sastry" (przyjęła nazwisko matki po rozwodzie rodziców), ten nie odniósł niestety spektakularnego sukcesu.  Jej profil na Instagramie także świeci pustkami. Czy pomimo tego, córka popularnego Jasia Fasoli spróbuje powrócić jeszcze do show-biznesu?

Zobacz też:

Maryla Rodowicz nie obchodzi urodzin. Wokalistka nie lubi tej ceremonii

Zenek Martyniuk, Boys, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska - te gwiazdy wystąpią na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem 

Jacek Kurski gotowy na emeryturę: ile dostanie? Kwota robi wrażenie!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rowan Atkinson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy