Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

​Tajemniczy brunet znów u boku Kaczyńskiej. To coś poważnego?

Marta Kaczyńska (36 l.) promienieje po rozwodzie, a wszystko znów za sprawą tajemniczego bruneta. Kolejne zdjęcia nie pozostawiają złudzeń. Oboje są razem naprawdę szczęśliwi!

W niedzielę Marta Kaczyńska zawiozła córki na lekcje jazdy konnej na sopockim hipodromie. To tam po raz kolejny dołączył do niej tajemniczy brunet. Mężczyzna przywitał Kaczyńską pocałunkiem i zabawiał rozmową.

Reklama

Jak relacjonuje "Super Express" oboje śmiali się i dużo gestykulowali. Na dobre samopoczucie Marty może również wskazywać fakt, że przed tygodniem zakończyła swoje małżeństwo z Marcinem Dubienieckim. 

Teraz jest singielką i może otworzyć się na nowy związek. Czy wybrankiem Kaczyńskiej zostanie tajemniczy brunet?

Mężczyzna już wcześniej towarzyszył Marcie. W lipcu media przyłapały parę na plaży na Półwyspie Helskim. Kiedy Marta kąpała się z córką Martynką (9 l.) w morzu, on obserwował je z plaży. Potem oboje toczyli rozmowy.

Jeszcze do niedawna uważano, że Marta spotyka się z wieloletnim przyjacielem rodziny Kaczyńskich, łódzkim biznesmenem Pawłem. Po raz pierwszy pojawili się razem w listopadzie 2015 roku na premierze "Kordiana" w Teatrze Narodowym. 

Potem wielokrotnie widywano ją u boku właściciela sieci restauracji. Spacery, wspólne obiady we dwoje i w gronie przyjaciół. Paweł odwiedził Martę w święta wielkanocne. Jednak okazało się, że to, co ich łączy to jedynie przyjaźń.

Z Marcinem Dubienieckim Kaczyńska była związana przez 6 lat. Do rozwodu doszło między innymi dlatego, że prawnik popadł w konflikt z prawem.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd!

Dowiedz się więcej na temat: Marta Kaczyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje