Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marta Kaczyńska z tajemniczym facetem! Tak odpoczywali nad Bałtykiem

„Marta Kaczyńska (36 l.) z nieznajomym smaży się na plaży” – obwieszcza „Super Express” i publikuje fotki prezydenckiej córki, na których widać, jak odpoczywa w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Dobrze czują się w swoim towarzystwie!

Marta Kaczyńska bezustannie budzi żywe zainteresowanie mediów. Paparazzi śledzą jej każdy krok, a kolorowe pisma rozpisują się o jej życiu prywatnym.

Reklama

Raz na jakiś czas dziennikarze zastanawiają się, czy prezydencka córka wreszcie rozwiedzie się z Marcinem Dubienieckim. Mężczyzna obecnie siedzi za kratkami, ale Marta wcale nie ma zamiaru go opuszczać, a wręcz podobno służy mu dobrą radą. Nawet mimo że od dawna nie są już razem.

Jakiś czas temu opublikowano fotki Kaczyńskiej z pewnym mężczyzną. Okazało się, że to 49-letni Paweł, właściciel sieci łódzkich restauracji i dawny przyjaciel rodziny. Teraz okazuje się, że oboje są tylko znajomymi. 

"Super Express" relacjonuje, że Marta obecnie czas spędza u boku kogoś innego. Na jednej z plaż na Półwyspie Helskim wygrzewała się ostatnio w towarzystwie córki i tajemniczego faceta!

"Mama i córka bawiły się w najlepsze, a ich towarzysz został w tym czasie na brzegu. Po zabawie Kaczyńska poopalała się jeszcze obok atrakcyjnego przyjaciela i widać było, że doskonale czują się w swoim towarzystwie" - możemy przeczytać w tabloidzie.

***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

Dowiedz się więcej na temat: Marta Kaczyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje