Reklama
Reklama

Tajemnicza kobieta z klipu Zenka to Danuta Martyniuk? Po latach ujawniła gorzką prawdę

Danuta Martyniuk jest gwiazdą największego nazwiska w branży muzyki rozrywkowej, Zenka Martyniuka. Król disco polo spotkał żonę w 1987 roku! Zakochani pobrali się 2 lata później i od tej pory są ze sobą na dobre i na złe. Od lat pojawiały się plotki, że Danuta wystąpiła w jednym z pierwszych teledysków zespołu Akcent. Zdenerwowana plotkami postanowiła wyjawić prawdę!

Danuta Martyniuk wystąpiła w teledysku "Gwiazda" zespołu Akcent?

Danuta Martyniuk przeszła ogromną metamorfozę, odkąd coraz częściej pojawia się w mediach. Nie oznacza to jednak, że na początku kariery Zenka jego żona całkowicie stroniła od kamer. Fani muzyki disco polo od lat zastanawiali się, czy w jednym z pierwszych teledysków zespołu Akcent, nie pojawia się przypadkiem Danuta

Zespół, którego liderem był (i pewnie zawsze będzie) Zenek Martyniuk w piosence śpiewał o miłości do swojej tytułowej "Gwiazdy", która okazała się śliczną, czarnowłosą młodą dziewczyną. Podobieństwo do Danuty wydawało się uderzające, dlatego nic dziwnego, że plotkom nie było końca!

Reklama

Zenek Martyniuk śpiewał o miłości do żony? Wyjawiła prawdę!

Choć od tych wydarzeń minęły lata, to Danuta nadal żywo reaguje na wciąż powielane plotki. Jak się okazuje... nie są one prawdziwe!

"Absolutnie nie wystąpiłam w tym teledysku. Wystąpiła pani Monika, która jest dużo wyższa" - wyznała Danuta Martyniuk dla Plotka, chcąc ostatecznie uciąć plotki na ten temat. 

"Była przepiękną, długowłosą brunetką o zgrabnej, szczupłej sylwetce. Nosiła dyskretny makijaż i skromne kreacje, które podkreślały jej atuty, takie jak zgrabne nogi" - tak o tajemniczej kobiecie pisał "Super Express" w 2021 roku.

Czy to faktycznie w klipie występuje inna kobieta, a może jednak Danuta? Jest łudząco podobna, ale... oceńcie sami!

Danuta Martyniuk jest żoną "króla disco polo" 34 lat!

Danuta Martyniuk prawie nigdy nie wypowiada się na temat twórczości męża, choć wspiera go całym sercem. Nietrudno się dziwić, bo Danuta z wykształcenia pielęgniarka poświęciła się macierzyństwu i dbaniu o domowe ognisko. 

To dzięki sukcesowi i koncertom Zenka z zespołem dziś może pozwolić sobie na drogie torebki, czy zabiegi medycyny estetycznej. W minionych miesiącach Danuta przeszła ogromną metamorfozę - schudła 30 kilogramów, zoperowała nos i wygląda fantastycznie!

Zobacz też:

Wielki smutek w rodzinie Martyniuków nie mija. Łzy wciąż cisną im się do oczu

Danuta Martyniuk zachwyca w obcisłej mini. 17 kilogramów mniej...

Danuta Martyniuk robiła to w tajemnicy przed Zenkiem. Wszystko przez komentarze w sieci

Ile na sylwestrze TVP zarobi Zenek Martyniuk? Stawka robi wrażenie!

Chorwacja. Odkryto podwodną drogę sprzed 7 tys. lat. Służyła ludziom "zaginionej" kultury

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Danuta Martyniuk | Zenon Martyniuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy