Reklama

Reklama

Reklama

Tabloid potwierdza dobre wieści! Chodzi o Agnieszkę Kotulankę!

Czy to koniec alkoholowych problemów byłej gwiazdy "Klanu"? Kolejna gazeta donosi, że Agnieszka Kotulanka (60 l.) zaczyna wychodzić na prostą!

Kilka dni temu tygodnik "Na Żywo" poinformował, że znana aktorka, która od lat zmaga się z chorobą alkoholową, jest coraz bliżej wygrania walki z nałogiem.

Jak dowiedział się tygodnik, to zasługa rozpoczętego niedawno leczenia w poradni dla osób uzależnionych, położonej w pobliżu domu gwiazdy. Co ważne, terapia jest tam finansowana przez NFZ oraz z budżetu miasta Warszawy, więc aktorka, która od czterech lat nie ma stałego źródła dochodów, może pozwolić sobie na profesjonalną pomoc.

To ponoć w tym miejscu ze swojego uzależnienia wyleczyła się Ilona Felicjańska (44 l.). 

Fani pani Agnieszki musieli odetchnąć z ulgą, gdy zobaczyli zdjęcia serialowej Krystyny Lubicz. 60-latka wygląda coraz lepiej, a w jej codziennych zakupach nie uświadczymy już napojów wyskokowych, co jakiś czas temu bez problemu udawało się uwiecznić śledzącym ją paparazzim. 

Reklama

Z równie dobrymi nowinami przybywa teraz "Super Express". Tabloid porozmawiał z sąsiadami aktorki, którzy potwierdzili, że już dawno nie widzieli pijącej Kotulanki! 

"Niejeden postawił już na niej krzyżyk. Przez problemy z alkoholem Agnieszka Kotulanka straciła pracę w kultowym serialu "Klan", a co za tym idzie - dobrą opinię w branży, wśród kolegów i fanów. Na szczęście wszystko wskazuje, że to już przeszłość. W ostatnich dniach na widok aktorki jej sąsiedzi uśmiechnęli się z ulgą. Gwiazda wychodzi z domu wypoczęta i zadbana" - czytamy w tabloidzie.

Trzymamy kciuki, żeby choroba już nigdy nie dała o sobie znać, a pani Agnieszka wyszła na prostą! 

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kotulanka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy