Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ta śmierć zmieniła wszystko. Mało kto znał prawdę o relacjach Małgorzaty Foremniak z córką!

Więzi, jakie łączyły Małgorzatę Foremniak (52 l.) i jej córkę Aleksandrę (29 l.) nie były wzorowe. W przeszłości często się raniły i wzajemnie obwiniały. Cień na ich relacji położyła śmierć ojca Aleksandry. To właśnie wtedy aktorka nie okazała córce oczekiwanego wsparcia, gdyż sama nie radziła sobie z cierpieniem. Popełniła duży błąd i uciekła w pracę. Dziś ich kontakt polepsza się z dnia na dzień. Zaskakujące jest to, co planują!

Relacje aktorki z jej najstarszą córką bywały trudne. Oddalały się od siebie, broniąc wstępu do swojego świata. Aleksandra miała żal do matki, że poświęcała jej zbyt mało czasu, szczególnie gdy musiała się zmierzyć z tragiczną śmiercią ojca i pierwszego męża Małgorzaty Foremniak, Tomasza Jędruszczaka. 

Reklama

"Do dziś pamiętam ogromną tęsknotę i brak. Byłam zła na mamę. Musiała iść do teatru i koniec" - zdradziła Ola. 

Na szczęście to już przeszłość. O tym, że między nimi naprawdę jest dobrze świadczy ich pomysł na wspólny biznes. Obie nie tylko przepracowały to, co kiedyś je poróżniło. 

"Niewykluczone, że ułatwił im to fakt, że Ola jest psychologiem i wiedziała, w jaki sposób prowadzić rozmowy, żeby ułatwić komunikację między nimi" - zdradza znajoma aktorki. 

Dzisiaj Małgosia mówi o córce: "To bardzo fajna baba jest. Wypracowałyśmy sobie wspaniałą relację". 

***
Czytaj więcej na kolejnej stronie:

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Foremniak Małgorzata

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje