Reklama
Reklama

Szpak nagle wyznał mu miłość publicznie. I to w najmniej spodziewanym momencie

Michał Szpak nigdy nie krył się z tym, że dla niego miłość jest najważniejsza. Z okazji tegorocznych Walentynek obiegła media wieść, że utalentowany wokalista z kimś się spotyka. Tym razem Szpak posunął się o krok dalej i publicznie wyznał miłość. Nie zgadniecie do kogo.

Michał Szpak publicznie pochwalił się swoją miłością

Michał Szpak jest najbardziej charakterystyczną postacią polskiego show-biznesu. Potężny głos, ekstrawaganckie i kolorowe ubrania to tylko jedne z wielu rzeczy, które wokalistka ma w zanadrzu. Jednak czym jest sława, gdy nie ma z kim dzielić swojego szczęścia? Okazuje się, że Michał ma do kogo się przytulić.

Szpak nagle wyznał mu miłość publicznie. I to w najmniej spodziewanym momencie

Michal Szpak przyznał raz w wywiadzie, że popularność utrudnia mu znalezienie prawdziwej miłości.

Reklama

"Takiego wielkiego, namiętnego, burzliwego zakochania jeszcze w życiu nie przeżyłem. Miłości (...) Być może dotąd nie spotkałem nikogo na swojej drodze, bo jestem osobą publiczną" - wyznał Michał Szpak w rozmowie z "Vivą!".

Tymczasem w Walentynki wokalista opublikował zdjęcie, na którym panowie siedzą na kanapie i trzymają się za rękę. Towarzyszącym mu mężczyzną był Adi Nowak. Czułe słowa skierowane na Instastory dodatkowo podsyciły plotki o ich romansie. Sami zainteresowani nie komentowali więcej sytuacji w żaden sposób.

Następnie obaj panowie nagrywali wspólnie klip na Fuertaventurze, a Michał nie ograniczał się z czułościami wobec Adiego: "Adi Nowak, Ty wiesz. Dwa serca złączone, klucz rzucony w piasek, nic nas nie rozłączy, tylko ojca pasek hahaha... Love is just a verb, a ja już zawsze będę widział wasze dusze przez okno. Dokonało się. Dziękuję" - napisał Michał Szpak.  

Michał Szpak wyznał, że go kocha. Niespodziewane wyznanie wywołało poruszenie

Tym razem wyrazy miłości Michała Szpaka nie były skierowane do Adiego, a do... swojego najwierniejszego czworonożnego towarzysza, Hektora.

"Jestem obrażony, ale i tak Cię kocham #mylove" - podpisał najnowsze zdjęcia swojego psa.

Jak na razie to własnie Hektor jest oficjalną miłością wokalisty. Szpak przygarnął bowiem psiaka ze schroniska, a ten od razu go pokochał.

"Od razu wybrał Michała. Podszedł do niego, podawał mu łapę, nie odstępował go na krok"- wspominała Michala Szpaka aktywiskta w rozmowie z portalem "Wieluń.Nasze miasto".

Zobacz też:

Pilne wieści od Michała Szpaka prosto z Kanarów. Przyznał, że serce drgnęło

Wieści ws. Szpaka nadeszły w najmniej spodziewanym momencie. Nagły zwrot akcji

Michał Szpak nie ukrywa radości. Wspólnie celebrują ważny dzień. Aż trudno uwierzyć, jak czule go nazwał

Michał Szpak o niespełnionej miłości. "Wspólna przyszłość będzie niemożliwa"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Szpak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy