Reklama
Reklama

Szokujące wyznanie Łozo. Nikt nie wiedział, że dzieje się z nim coś złego

Swego czasu Wojtek "Łozo" Łozowski był wokalistą jednego z bardziej rozpoznawalnych polskich zespołów Afromental. Po rozstaniu z kapelą stronił od show-biznesu. Powrócił w 2022 roku, a teraz zdecydował się na intymne wyznanie.

Łozo wraca do muzyki i telewizji

Wojtek "Łozo" Łozowski był wokalistą Afromental w latach 2004-2017. Wraz z zespołem wydał cztery płyty i wystąpił w serialu "39 i pół". W przerwach od koncertowania skupiał się na pracy prezentera. Współpracował z MTV i TVN. Przez kilka lat pełnił też funkcję jurora w programie Polsatu "Must be the music". W 2017 roku zdecydował się zakończyć współpracę z zespołem Afromental. W wywiadach tłumaczył, że zaczął czuć się więźniem tego projektu i przestał odczuwać radość z grania. Od tego czasu było go coraz mniej w mediach. Wrócił w 2022 roku. Odnowił współpracę ze stacją TVN i zapowiedział powrót do koncertowania. Niewiele kto wiedział, że przed czasowym wycofaniem się z życia publicznego zmagał się z poważną chorobą. Wokalista zdecydował się o tym opowiedzieć.  

Reklama

Ludzie myśleli, że kładzie się na scenie specjalnie. Tak naprawdę cierpiał z bólu

W wywiadzie dla agencji Newseria Lifestyle Wojciech Łozowski zdradził, że w trakcie grania w Afromental borykał się z poważnym stanem fizycznym. Okazuje się, że muzyk miał problemy z sercem. Objawiały się silnymi częstoskurczami, które wywoływały u Łozo ogromny ból. To dlatego wokalista kład się tak często na scenie podczas koncertów. W rozmowie z Newseria Lifestyle wyznał, że nie było to żaden performance. Muzyk kładł się, by wykonać swego rodzaju rytuał, który uśmierzał ból.

"Miałem chore serducho i przez wiele lat miałem napady częstoskurczu. (...) Od dzieciaka miałem jednak swój wypracowany system na wyłączanie tego. Po prostu kładłem się na ziemi, brałem dużo głębszych oddechów i wtedy to mi wracało do normalnego stanu. Kiedy robiłem to na scenie, to ludzie myśleli, że to jest jakiś artystyczny performance, a tak naprawdę to było po prostu poprawianie sobie jakości funkcjonowania w danym momencie — wyznał Łozo agencji Newseria Lifestyle.

CZYTAJ TEŻ: Afery wokół Opola ciąg dalszy. Głos zabrała Alicja Majewska

Łozo przeszedł operację

Łozo przyznał się do problemów zdrowotnych i zdradził, że musiał przejść operację, by sobie z nimi poradzić. Muzyk 10 lat temu przeszedł zabieg na sercu, który sprawił, że od 10 lat może cieszyć się zdrowym stanem ciała i życiem bez bólu. W wywiadzie zapewnił również, że jego serce jest silne i jeszcze dużo przygód przed nim w życiu.

ZOBACZ TEŻ:

Wojtek "Łozo" Łozowski o zniknięciu z show-biznesu. "Nabawiłem się nerwicy lękowej"

Michałowi Szpakowi puściły nerwy. Odezwał się do internauty i mocno go podsumował

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wojtek "Łozo" Łozowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy