Reklama
Reklama

Szok! Ilona Felicjańska naprawdę powiedziała to o byłym! Padły ciężkie oskarżenia

Sprawa rzekomego pobicia modelki Ilony Felicjańskiej przez jej byłego partnera, Paula Montanę, wciąż jest nierozstrzygnięta. Do zdarzenia miało dojść dwa lata temu, ale wersje obu stron znacząco się od siebie różnią. Montana twierdzi, że został wielokrotnie pogryziony przez Felicjańską i posiada dowody w postaci obdukcji lekarskiej. Z kolei modelka nie przyznaje się do winy i oskarża ekspartnera o kłamstwa.

Paul Montana padł ofiarą pogryzienia? Felicjańska nazywa go nałogowym kłamcą

Podczas drugiej rozprawy sądowej w sprawie rzekomego pobicia Ilony Felicjańskiej przez jej byłego partnera Paula Montanę nie brakowało gorących emocji. Mężczyzna twierdzi, że miał na swoim ciele ślady po 30 ugryzieniach oraz wygryziony kawałek mięśnia. Były mąż Felicjańskiej przyjął linię obrony, jakoby to on padł ofiarą przemocy i był bity przez swoją byłą żonę.

Natomiast była modelka nie przyznaje się do winy i oskarża Montanę o kłamstwa. "Przecież musiał się bronić. A kłamie nałogowo" - oceniła postawę Montany Ilona Felicjańska w rozmowie z portalem Plotek.

Reklama

Ilona Felicjańska procesuje się z byłym partnerem

Ostateczny wyrok w tej sprawie zostanie ogłoszony 16 maja. Prokurator wnosi o karę dwóch lat pozbawienia wolności w wymiarze odpracowania po 40 godzin prac społecznych.

Dla modelki taka kara nie jest wystarczająca. Wciąż nie wiadomo, która ze stron mówi prawdę, ponieważ zarówno Felicjańska, jak i Montana wydają się być bardzo przekonujący i pewni przedstawianych przez siebie racji. Decyzję będzie musiał podjąć sąd.

Ilona Felicjańska i historia jej związków

Ilona Felicjańska ma za sobą kilka związków i dwa małżeństwa. Jej pierwszym mężem był biznesmen Andrzej Rybkowski, z którym ma dwóch synów. Za drugim razem poślubiła Paula Montanę, Amerykanina zajmującego się biznesem. Małżeństwo nie przetrwało długo - w 2020 roku Felicjańska ogłosiła rozstanie po zaledwie roku jego trwania.

Modelka przyciągnęła do siebie nieprzychylną uwagę mediów w związku z chorobą alkoholową. Przez lata zdarzały się rejestrowane przez dziennikarzy epizody publicznego upojenia. Ma za sobą nawet aresztowanie wskutek małżeńskiej awantury pod wpływem alkoholu. W 2011 r. Felicjańska publicznie przyznała się do uzależnienia, a w 2020 r. ogłosiła rozpoczęcie terapii odwykowej.

Czytaj też:

Paul Montana przez lata ukrywał, że jej nie kocha. Ostatecznie zostawił Karolinę Wajdę dla...

Paul Montana potwierdził sensacyjne plotki o Felicjańskiej! Pilnie chce rozwodu! Ma dość kobiet!

Ilona Felicjańska: Burzliwe związki i uzależnienie. Jak potoczyło się jej życie?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ilona Felicjańska | Paul Montana
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy