Reklama
Reklama

Paul Montana potwierdził sensacyjne plotki o Felicjańskiej! Pilnie chce rozwodu! Ma dość kobiet!

Paul Montana (56 l.) i Ilona Felicjańska (50 l.) rozstali się raz na zawsze. Małżonkowie po trudnej i toksycznej relacji czekają na zakończenie sprawy rozwodowej. Zapatrzony w modelkę mężczyzna wyznał w ostatnim wywiadzie, że nie jest w stanie myśleć o ułożeniu sobie życia z kimś innym. Zraził się do kobiet?

Paul Montana i Ilona Felicjańska - miłość jak z bajki czy burzliwy romans?

O tym, że między Iloną Felicjańską, a jej mężem Paulem Montaną nie dzieje się najlepiej media rozpisują się od bardzo dawna. Burze w ich związku od czasu do czasu zajmowały pierwsze strony gazet. A miało być tak pięknie...

Zakochani w sobie do utraty tchu Ilona i Pauli ślubowali sobie miłość i wierność w 2020 roku. Zdecydowali się wówczas na zorganizowanie skromnej uroczystości w kameralnym gronie najbliższej rodziny. Sakramentalne "tak" wyznali sobie w Londynie. O tym, że między małżonkami nie dzieje się najlepiej media dowiedziały się już w kilka miesięcy po weselu za sprawą wpisów, które obydwoje zamieszczali w sieci. W niewybrednych słowach opowiadali o złych nawykach, chętnie udzielając wywiadów mediom.

Reklama

Mąż modelki zrzucał te niesnaski na karb problemów z uzależnieniami, które obydwoje mają.

Niestety, czas nie zdołał uleczyć ran, które zadali sobie małżonkowie. W związku z tym postanowili zakończyć swój związek.

Paul Montana potwierdził rozwód. Zrobił to z bólem serca?

Mąż Ilony Felicjańskiej nie ukrywa, że rozwód jest dla niego bardzo trudnym przeżyciem, ponieważ pokładał w związku z Polką wielkie nadzieje. Mężczyzna ma już za sobą jedno nieudane małżeństwo z Ashley Richardson. Kolejny zawód miłosny podkopał jego wiarę w uczciwość kobiet.

"W moim życiu absolutnie nie ma teraz żadnej kobiety. Daję sobie przynajmniej rok jak nie dłużej, gdy nie chcę myśleć o takich sprawach i w nic się angażować miłosnego. Ilona była miłością mojego życia, a z drugiej strony był to ogromnie trudny związek. Potrzebuję odpoczynku i przerwy od kobiet. Nasz rozwód jest w toku. Ostatnia rzecz o której bym myślał to nowa kobieta. Koncentruję się teraz na synu, którego mam w Trójmieście i biznesach. To mój priorytet" - wyznał Faktowi.

Przyjaciółka Montany wspomina jego związek z Felicjańską

Joanna Dyrkacz dała się poznać szerszej publiczności za sprawą udziału w programie "Sanatorium miłości", gdzie szukała swojej bratniej duszy wśród rówieśników. Wówczas na tapet wrócił temat jej rzekomego romansu z mężem Felicjańskiej. Prawdą jest, że Paul Montana zabrał Dyrkacz na jedną z imprez branżowych w 2021 roku, niedługo po tym jak po raz kolejny pokłócił się z żoną. Wówczas media szybko podjęły daleko idące spekulacje. Uczestniczka "Sanatorium miłości" szybko je ucięła, zaznaczając, że Montana jest jej przyjacielem i nie łączą ich żadne romantyczne relacje.

"Kiedy oni chodzili ze sobą, promienieli miłością, to się później posypało, ale ja wierzę w to, że ich miłość była prawdziwa i autentyczna. Ale jest też druga strona medalu. To nie był przypadek, że oni się spotkali. Obydwoje mieli problemy z uzależnieniami. Oni sami ze sobą musieli ten problem rozwiązać, a następnie wspólnie" - wspominała związek pary w rozmowie z Pomponikiem Joanna Dyrkacz, która brała udział w programie "Sanatorium miłości".

Zobacz też:

Joanna z "Sanatorium miłości" miała romans z mężem Felicjańskiej? Zabrała głos w sprawie!

Ilona Felicjańska szczerze jak nigdy o swoim alkoholizmie: "Wchodziłam w bycie dziewczynką"

Iwona z "Sanatorium" wyprzedaje majątek, ale nie odda pieniędzy dzieciom! Mówi o domu spokojnej starości

"Sanatorium miłości 5". Anita ukradnie Zdzicha? Zadała Uli straszny cios, a fani są wściekli i oburzeni


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ilona Felicjańska | Paul Montana | Joanna Dyrkacz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy