Reklama
Reklama

Ilona Felicjańska oskarżyła męża Paula Montanę o przemoc. Sprawa toczy się przed sądem

Ilona Felicjańska i Paul Montana spotkali się w sądzie. Modelka zdradziła, że odbyła się pierwsza rozprawa związana z pobiciem jej przez męża. Ich wielka miłość to już niestety pieśń przeszłości, a ich burzliwe małżeństwo ma smutny finał. Parę czeka też spotkanie na rozprawie rozwodowej, więc wygląda na to, że nadal będą się często widywać...

Ilona Felicańska i Paul Montana już kilka razy ogłaszali swoje rozstanie, po czym schodzili się z powrotem. Teraz jednak para zdecydował o ostatecznym zakończeniu burzliwego związku. Na początku lutego Montana w rozmowie z "Faktem" ogłosił, że jest już w trakcie rozwodu z Felicjańską. Przyznał też, iż Ilona była miłością jego życia, jednak, że ich związek był "ogromnie trudny"

Reklama

Ilona Felicjańska komentuje rozstanie z Paulem Montaną

W  mediach społecznościowych Ilona Felicjańska zamieściła komentarz, w którym oskarżyła męża o kłamstwa i zarzuciła mu zdrady. Stwierdziła, że "każdej nocy wychodził z inną kobietą". Montana z kolei w rozmowie z tabloidem sugerował, że nie ma zamiaru się z nikim wiązać i w jego życiu nie ma teraz żadnej kobiety.

Jak się okazuje, małżonkowie mieli okazję spotkać się ostatnio w sądzie. Modelka i działaczka społeczna oskarżyła męża o przemoc.

"Odbyła się sprawa z urzędu za pobicie mnie przez Paula Montanę. Ta sytuacja jest dla mnie bardzo trudna. Do czasu zakończenia rozprawy nie pytajcie mnie o nic więcej" - powiedziała Felicjańska dla "Faktu".

To nie pierwszy raz, gdy w kontekście Felicjańskiej i Montany pojawia się temat przemocy. W 2019 r. małżonkowie zostali zatrzymani na Florydzie i oboje trafili na sześć dni do aresztu. Paul Montana wezwał wcześniej policję i oskarżył żonę o pobicie i pogryzienie. Powiedział, że pili wcześniej alkohol. Sam również przyznał się do uderzenia Ilony.

Paul Montana będzie się bronił

Paul Montana postanowił skomentować doniesienia żony. Potwierdził, że faktycznie taka sprawa toczy się sądzie. On jednak nie miał jeszcze okazji odpowiedzieć na zarzuty. Czeka do kolejnej rozprawy.

"To prawda, że taka rozprawa o pobicie jest w toku. Ja się jeszcze nie broniłem w sądzie. Będę zeznawał prawdopodobnie na kolejnej rozprawie. Uważam, że prawda zawsze się obroni" - przekazał tabloidowi Montana.

Ilona Felicjańska i Paul Montana - burzliwy związek

Ilona i Pauli ślubowali sobie miłość i wierność w 2020 roku. Zdecydowali się wówczas na zorganizowanie skromnej uroczystości w kameralnym gronie najbliższej rodziny. Sakramentalne "tak" wyznali sobie w Londynie. O tym, że między małżonkami nie dzieje się najlepiej media dowiedziały się już w kilka miesięcy po weselu za sprawą wpisów, które obydwoje zamieszczali w sieci. W niewybrednych słowach opowiadali o złych nawykach, chętnie udzielając wywiadów mediom.

"Obydwoje pijemy za dużo. Tylko że ja mogę przez trzy miesiące nie pić. A Ilona? Nie mogę powiedzieć, że się upija bardzo, ale pije. I wtedy nieprzyjemne rzeczy są mówione..." - skarżył się Montana w rozmowie z "Twoim Imperium".

Zobacz też:

Ilona Felicjańska szczerze jak nigdy o swoim alkoholizmie: "Wchodziłam w bycie dziewczynką"

Joanna z "Sanatorium miłości" miała romans z mężem Felicjańskiej? Zabrała głos w sprawie!

Ilona Felicjańska szczerze jak nigdy o swoim alkoholizmie: "Wchodziłam w bycie dziewczynką"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ilona Felicjańska | Paul Montana
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy