Reklama
Reklama

Ilona Felicjańska: Rozstanie, a teraz taka sensacja! Zdjęcia nie kłamią

Ilona Felicjańska wiedzie naprawdę burzliwe życie, za którym czasami trudno nadążyć. Jakiś czas temu modelka i jej mąż Paul Montana podjęli decyzję o separacji. Modelka nie ukrywała, że powodem był m.in. alkohol, który sprawiał, że ich związek stawał się coraz bardziej toksyczny. Niedawno zasugerowała jednak, że chyba znów dadzą sobie jeszcze jedną szansę. Najnowsze zdjęcia potwierdzają, że tych dwoje znów ma się ku sobie...

Ilona Felicjańska (48 l.) i Paul Montana (54 l.) swego czasu dostarczali mediom plotkarskim wielu powodów do tego, aby nieustannie o nich pisać. 

Wystarczy wspomnieć chociażby o ich pobycie w więzieniu na Florydzie, licznych awanturach, które kończyły się interwencją policji. 

W pewnym momencie sama Ilona przyznała, że sprawy zaszły za daleko...

"Kolejna sprzeczka, kolejny wypity alkohol, kolejne nieradzenie sobie z emocjami, z pokładem miłości i pasji, której nie potrafiliśmy z siebie wydobyć. Alkohol nas oddala, alkohol nas niszczy" - utyskiwała w social mediach.

W końcu sam Montana powiedział tabloidom, że czas z tym skończyć i nie sensu dalej ciągnąć tego małżeństwa. 

Reklama

"Już chyba czas przestać się oszukiwać, bo miłość, choćby była największa, nie może tak boleć… Tak boleć jak ta" - lamentował. 

Felicjańska za rękę z Montaną

Minął jakiś czas, a małżonkowie najwyraźniej zmienili w tej kwestii zdanie. Niedawno Felicjańska zaskoczyła fanów i opublikowała czarno-białe zdjęcie, na którym pozuje z Montaną. 

Do zdjęć dodała też cytat z "Widnokręgu" Wiesława Myśliwskiego: "Z milczenia, nie z ubrań, mnie rozbierz. Rozepnij wszystkie niedomówienia, które po samą szyję, każdego ranka zbyt starannie zapinam. Wstyd przez głowę mi ściągnij. Zsuń z mych bioder strach. Rozrzuć to wszystko na podłodze i kopnij w kąt byśmy nie potykali się o te złośliwości nigdy więcej" - mogliśmy przeczytać. 

Nic jednak nie zostało powiedziane i potwierdzone wprost. Fani jedynie skomentowali, że trudno za nimi nadążyć. Gdy sprawa nieco przycichła, do sieci trafiły zdjęcia papraazzi, na których małżonkowie paradują razem po ulicach Warszawy. 

Ilona i Paul trzymają się na nich za ręce i tulą do siebie. Fotki chyba nie pozostawiają już żadnych złudzeń. Oby tylko znów nie musiała interweniować policja...

Zobacz też:

Brzozowski wyznał prawdę o relacji z Górniak

Kwaśniewska przyparta do muru. Wyjawiła prawdę

Książę William wzywa światowych przywódców

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ilona Felicjańska | Paul Montana
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy