Reklama
Reklama

Szelągowska ostro krytykuje zmiany w TVP. Naprawdę uważa coś takiego o Polakach. Przesadziła?

Dorota Szelągowska zabrała głos w sprawie radykalnych zmian wprowadzanych w strukturach TVP. Gwiazda nie potrafiła ukryć zażenowania najnowszymi posunięciami członków zarządu, które jej zdaniem są niedopuszczalne. W ostrych słowach skrytykowała „nową” kulturę pracy w stacji.

W ostatnim czasie media bacznie przyglądają się zmianom, które zachodzą w strukturach TVP. U publicznego nadawcy bowiem sporo się dzieje. Wiele osób, które do tej pory wiodły prym przed kamerą, żegna się z posadami, a inni po wielu latach przerwy od występowania na ekranie, powracają na wizję. Sprawą żywo interesują się również polscy celebryci - zarówno ci związani z TVP, jak również pracownicy konkurencyjnych stacji. Niedawno głos w sprawie zabrała m. in. Dorota Szelągowska. Gwiazda TVN nie kryła oburzenia.

Reklama

Szelągowska krytykuje zmiany w TVP. Jest rozczarowana

Dorota Szelągowska przed laty była jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Chociaż od wielu lat współpracuje z konkurencyjną stacją i ani myśli o powrocie do dawnego pracodawcy, z przerażeniem przypatruje się roszadom, do których doszło po zmianie zarządu TVP. Jej zdaniem na Woronicza źle się dzieje, a najnowsze decyzje stacji wzmagają podziały.

"Ten sposób zmian mi się nie podoba. Uważam, że jest podobny do tego, co robiła poprzednia władza. Chciałabym, żeby przestało być tyle podziałów w tym kraju, i żeby rzeczy były przeprowadzane w sposób bardziej ludzki" - podkreśliła w rozmowie z Pudelkiem.

Nowy rok obfitował w telewizji w liczne zwolnienia zwłaszcza wśród członków ekipy "Pytania na śniadanie". Wówczas wszyscy prezenterzy pożegnali się z dotychczasowymi stanowiskami, bez względu na ich wkład we współtworzenie programu oraz doświadczenie zawodowe. Taki rozwój wypadków bulwersuje Szelągowską.

"Nie wiem, jak powinny być przeprowadzone, bo nie jestem specem od tego, natomiast na pewno mogę powiedzieć, że nie podoba mi się (...) wrzucanie wszystkich do jednego worka. Mogę to powiedzieć jako zwykły obywatel, który oddał głos w wyborach, który ma jakieś nadzieje na przyszłość tego kraju. Chciałabym, żeby w Polsce ludzie przestali się tak nienawidzić" - skwitowała gwiazda TVN.

Zobacz też:

O ich rozstaniu mówiła cała Polska. Szelągowska wyznała, jak teraz wyglądają jej relacje ze Sztabą

Tego nikt się nie spodziewał. Dorota Szelągowska zdobyła się na szczere wyznanie

Dorota Szelągowska już tego nie ukrywa. Ma teraz prawdziwy powód do radości

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy