Reklama
Reklama

O ich rozstaniu mówiła cała Polska. Szelągowska wyznała, jak teraz wyglądają jej relacje ze Sztabą

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba przed laty tworzyli parę. Dekoratorka i kompozytor rozstali się jednak krótko po ślubie. Dziś córka Grocholi w wywiadzie ujawnia, jak wyglądają jej relacje z byłym mężem.

Swego czasu Dorota Szelągowska prowadziła bardzo burzliwe życie uczuciowe. Prezenterka mając zaledwie 20 lat wzięła pierwszy ślub z aktorem Pawłem Hartliebem, z którym doczekała się syna Antoniego. Ten związek zakończył się jednak krótko po przyjściu chłopca, a projektantka wnętrz związała się z kompozytorem Adamem Sztabą.

O rozstaniu Szelągowskiej i Sztaby mówiła cała Polska

Ten związek także nie przetrwał próby czasu (chociaż trwał 12 lat) i para rozstała się krótko po ślubie. Sztaba zdążył jednak nawiązać świetne relacje z synem Szelągowskiej, dla którego był ojczymem. Antoni przyjął nawet nazwisko kompozytora. 

Reklama

Teraz w rozmowie z Pudelkiem Dorota Szelągowska opowiedziała, jak 10 lat po rozstaniu wyglądają jej relacje z byłym mężem. Utrzymują je tylko ze względu na Antoniego.

"Antek jest dorosły, więc ma relacje z nami. Nie ma jakichś kwestii, żebyśmy musieli się zdzwaniać, choć raz na jakiś czas mamy kontakt. Np. jak on (dop. red. Antoni) ma ważną premierę albo coś podobnego. To jest tak, że on jest dorosłym człowiekiem, więc jako rodzice już wykonaliśmy swoją robotę. On idzie w świat" - wyjawiła gwiazda TVN.

Zobacz też:

Tego nikt się nie spodziewał. Dorota Szelągowska zdobyła się na szczere wyznanie

Dorota Szelągowska już tego nie ukrywa. Ma teraz prawdziwy powód do radości

Dorota Szelągowska nagle wyznała, co odkryła tuż po 40. urodzinach. Nie mogła dłużej milczeć

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska | Adam Sztaba
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy