Reklama
Reklama

Syn Teresy Lipowskiej w końcu ogłosił przełomowe wieści. Czekał na to długie lata

Syn Teresy Lipowskiej wychowywał się w domu z aktorskimi tradycjami, jednak nie zdecydował się pójść w ślady słynnych rodziców. Po kilkunastu latach pracy w korporacji podjął zaskakującą decyzję i postanowił się przebranżowić. Okazuje się, że mężczyzna jest coraz bliższy tego, by spełnić swoje marzenia.

Teresa Lipowska bardzo wcześnie zadebiutowała jako aktorka

Choć dziś Teresa Lipowska kojarzy się fanom głównie z roli Barbary Mostowiak w popularnej telenoweli "M jak miłość", emitowanej w polskiej telewizji już od ponad dwudziestu lat, jej filmowa kariera jeszcze w latach sześćdziesiątych ubiegłego stulecia.

Przed kamerą przyszła gwiazda zadebiutowała już jako 13-latka. Zdolna aktorka pojawiła się w filmie "Pierwszy start" Leonarda Buczkowskiego

Reklama

Z czasem zaczęła otrzymywać coraz więcej propozycji. Spełniała się nie tylko jako aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna - Teresa Lipowska ma za sobą także długą współpracę z Polskim Radiem, dla którego udało jej się zrealizować niezliczoną ilość słuchowisk.

Prywatnie aktorka przez ponad cztery dekady związana była z Tomaszem Zaliwskim. Szczęśliwe małżeństwo aktorów przerwała dopiero śmierć słynnego artysty teatralnego. Para doczekała się syna, który przyszedł na świat jedenaście lat po ślubie.

Chociaż chłopak wychowywał się w rodzinie artystów, nie zdecydował się, by pójść w ślady słynnych rodziców. Zamiast tego wybrał się na studia w SGH, a następnie zatrudnił się w jednym z banków.

Syn Teresy Lipowskiej podjął przełomową decyzję

Z czasem okazało się, że praca nie spełnia jego oczekiwań. Po latach postanowił spełnić swoje marzenie i zaczął starać się o... licencję pilota. Była to bardzo odważna decyzja, ponieważ syn Teresy Lipowskiej podjął ją, gdy był już po czterdziestce.

"Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspieraliście w tym wymagającym etapie. Chwila wytchnienia i teraz w końcu trzeba nauczyć się latać"- chwalił się jakiś czas temu w mediach społecznościowych.

Niedawno mężczyzna odbył swój pierwszy lot z pasażerami na pokładzie i wszystko wskazuje, że po wielu latach oczekiwania w końcu zrealizuje swój plan i będzie mógł starać się o pracę swoich marzeń.

Choć syn gwiazdy "M jak miłość" nie poszedł w ślady swoich rodziców, aktorka nigdy nie starała się go od tego odwieść.

"Nigdy (...) nie namawiała mnie do aktorstwa. Mówiła, że to niewdzięczny zawód" - zdradził Zaliwski w rozmowie, która ukazała się na stronie Encyklopedii Teatru Polskiego.

Zobacz też:

Julia Wieniawa potwierdza plotki. "Rodzinka.pl" wróci z nowymi odcinkami

"M jak miłość": Joanna Koroniewska wróci do serialu? Teresa Lipowska przerwała milczenie

Teresa Lipowska przybyła do Skolimowa. Poruszający gest gwiazdy "M jak miłość"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Teresa Lipowska | "M jak miłość"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy