Reklama
Reklama
Tylko u nas

Sylwia Bomba chciała oddać hołd Dodzie na premierze. Ochroniarz zatrzymał ją przed wejściem!

Sylwia Bomba została zaproszona przez Dorotę Rabczewską na premierę „Dziewczyn z Dubaju”. Niestety, już na początku pojawił się niemiły incydent, gdyż ochroniarz nie chciał jej wpuścić do środka! O szczegółach gwiazda opowiedziała w rozmowie z naszym reporterem.

Sylwia Bomba zyskała popularność dzięki programowi "Goggebox". W międzyczasie została influencerką, a niedawno tańczyła na parkiecie "Tańca z gwiazdami".

To właśnie tam, podczas finałowego odcinka, poznała Dorotę Rabczewską. Wcześniej udzieliła wywiadu na jej temat, w którym wyraziła wsparcie i solidarność z wokalistką. Panie polubiły się, a Doda zaprosiła nawet Sylwię Bombę na premierę "Dziewczyn z Dubaju", co gwiazda wyjawiła w rozmowie z naszym reporterem.

Reklama

Niestety, już na wstępie wydarzył się niemiły incydent - Sylwia Bomba nie została wpuszczona na ściankę. Dlaczego tak się stało i jak skończyła się ta historia?

Gwiazda zażartowała w wywiadzie dla nas, że pana ochroniarza z pewnością "oślepił blask jej kreacji". Na szczęście sprawa szybko się wyjaśniła, a Sylwia puściła to w niepamięć.

Sylwia Bomba chciała oddać hołd Dodzie

Następnie wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się przyjść na premierę. Okazuje się, że chciała... oddać hołd Dodzie i reżyserce "Dziewczyn z Dubaju", Marii Sadowskiej!

Dodała również, że bardzo chętnie poznałaby Dorotę Rabczewską bliżej, jednak nie chce się narzucać.

Cały wywiad z Sylwią Bombą możecie obejrzeć poniżej:

Zobacz też:

Meller miał covid i zawał!

Maciej Molęda: Co robi dziś zapomniany gwiazdor?
Księżna Kate miała operację plastyczną?


***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

Odcinki programu "Taniec z gwiazdami" obejrzysz też na PolsatGo, kiedy tylko chcesz!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Bomba
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy