Reklama

Reklama

Reklama

Superniania o zachowaniu księcia Louisa. Marudził, stroił miny, dyskutował! Te zdjęcia przejdą do historii

Książe Louis, wnuczek królowej Elżbiety II, zwrócił na siebie uwagę całego świata podczas uroczystości jubileuszowych. 4-latek stroił miny, dyskutował z mamą i marudził, a wszystko uwieczniono na zdjęciach. Teraz do sytuacji odniosła się brytyjska Superniania.

Książę Louis na ustach całego świata

Książe Louis ma zaledwie 4 latka, a już zaskarbił sobie sympatię mediów z całego świata. Podczas uroczystości platynowego jubileuszu Elżbiety II, wnuk królowej stosił miny, dokazywał mamie, wiercił się i dyskutował. Wszystko zostało zarejestrowane przez kamery i fotoreporterów. Trzeba przyznać, że mały chłopiec ma charakter i dał rodzicom lekcję cierpliwości. 

Brytyjska Superniania, Jo Frost skomentowała zabawne zachowanie Louisa. Od razu zwróciła uwagę, że większość dzieci nie jest w stanie usiedzieć 15 minut na krześle przy rodzinnym obiedzie, a co dopiero podczas takich uroczystości. "Z pewnością to musiało być dla tego małego chłopca przytłaczające, zwłaszcza że nie miał czasu na zabawę, a dni były długie" - mówiła ekspertka.

Reklama

Księżna Kate wykazała się ogromną cierpliwością

Zwróciła uwagę, że wszyscy byli zachwyceni charakterem chłopca, jego dużym poczuciem humoru, silną wolą i bardzo wrażliwą duszą.

Trzeba przyznać, że księżna Kate i książę William wykazali się dużą cierpliwością. Doceniła to także Superniania: "Większe wrażenie robi na mnie to, że książę i księżna Cambridge są imponującymi wzorami dla współczesnych rodziców. Mówią otwarcie o własnych rodzicielskich zmaganiach i, jak wszyscy rodzice, starają się jak najlepiej wychować swoje dzieci".

Książę Louis bohaterem memów

Na koniec podkreśliła, że Kate od samego początku nie powstrzymywała się przed publicznym okazywaniem uczuć swoim dzieciom, ale też potrafiła wyznaczać im granice. Internauci żywo komentowali zachowanie Louisa i ich zdaniem jak na 4-latka zachowywał się świetnie, biorąc pod uwagę, przez co musiał przejść. Miny chłopca były tak zabawne, że szybko stały się obiektem memów.

Książę William i księżna Kate na oficjalnym profilu na Instagramie zamieścili wpis, pod którym dziękowali za obecność i zapewnili, że wszyscy dobrze się bawili, zwłaszcza Louis.

***

Zobacz także:

Syn Rzeźniczaka jednak nie zostanie zoperowany. Magdalena Stępień wydała krocie ze zbiórki na darmo?

Woźniak-Starak odsłania kulisy "odejścia" Miszczaka z TVN. Wie dużo więcej?! "W emeryturę to ja nie wierzę"

Nie żyje syn aktora "Mody na sukces". 27-latek został znaleziony na parkingu

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy