Stella Staniszewska i Piotr Szczurek będą pierwszą parą trzeciej edycji programu "Love Island. Wyspa Miłości", która zamieszka razem. Od razu po powrocie do Polski podjęli ku temu kroki, aby ich marzenia stały się rzeczywistością.
- Mam w planach przeprowadzkę do Piotra. Muszę ogarnąć wszystkie sprawy i działam. W niedalekiej przyszłości wszystko się wydarzy - powiedziała nam Staniszewska.
Dla Stelli niedaleka przyszłość to kilka tygodni. Gwiazda randkowego show podczas rozmowy z nami nie ukrywała, że od czterech dni przebywa w swoim mieście i bardzo tęskni za Piotrem. Na szczęście już wkrótce ponownie się spotkają.
- Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Jadę do niego na weekend i zostaję na dłużej. Tęsknimy za sobą. Jesteśmy na słuchawce po dwie godziny dziennie. Jest fajnie. Tworzy się coś super - dodała półfinalista "Love Island. Wyspa Miłości"
Trzymamy kciuki za ich związek! Z pewnością będziemy bacznie przyglądać się ich relacji. Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej:








