Reklama
Reklama

Spotykała się z Tede i Karolakiem. Dziś ma chłopaka z Guns N' Roses!

Magdalena Ciećka Malicka (42 l.) – modelka znana lepiej jako Magda Dziun – była kilka lat temu dziewczyną... Tomasza Karolaka, dla którego nawet porzuciła na chwilę światową karierę, by lansować się u jego boku na czerwonych dywanach i ściankach w Polsce. O tym, że odbiła partnera Violi Kołakowskiej, mówiła cała „warszawka”. Jej związek z aktorem nie przetrwał jednak próby czasu. Dziun zostawiła Karolaka, a wkrótce potem poznała światowej sławy perkusistę. Frank Ferrer (55 l.) z Guns N'Roses być może już niebawem zostanie jej mężem!

Magda Ciećka miała zaledwie dwanaście lat, gdy odkryła... Guns N'Roses (posłuchaj!). Członkowie zespołu tak bardzo się jej podobali, że plakatami z ich podobiznami wytapetowała cały swój pokój. Już wtedy marzyła, by kiedyś spotkać Gunsów, ale nie wierzyła, że jej pragnienie się spełni. A jednak...

Zakochana w perkusiście Guns N'Roses

Perkusistę Franka Ferrera Magda poznała na początku 2021 roku przez ich wspólnego znajomego na jednej z imprez w Nowym Jorku. W ogóle nie zwróciła na niego uwagi, dopiero gdy podszedł do niej, zorientowała się, kim jest. Natychmiast poczuła - jak mówi - motylki w brzuchu.

Zawsze miała słabość do muzyków

Reklama

Magda nie kryje, że - choć od lat odnosi ogromne sukcesy jako modelka - jej największą miłością wcale nie jest modeling, ale muzyka. W 2011 roku, kiedy jej twarz pojawiała się już na okładkach najbardziej znanych światowych magazynów, nagrała album "A.M.B.A", który promowała singlem "Dobrze jest". Niestety, kariera piosenkarki nie była jej pisana. Debiutancki krążek przeszedł praktycznie bez echa, ale o Dziun (już wtedy posługiwała się tym pseudonimem) i tak było głośno z powodu jej związku z Piotrem Banachem, czyli założycielem zespołu Hej.

Magda Dziun: związki

Piotr Banach nie był jedynym muzykiem, z którym Magda próbowała ułożyć sobie życie. Na liście jej "narzeczonych" znaleźć również można nazwisko Jacka Granieckiego znanego jako Tede (sprawdź!), który spotykał się też m.in. z Weroniką RosatiMagdaleną Schejbal i Dorotą Gardias.

Dziun i Tede nie tylko tworzyli związek, ale też nagrali razem kilka utworów. Po rozstaniu hip-hopowiec nie zostawił na byłej dziewczynie suchej nitki.

Karolak ją... oszukał!

Magda Dziun próbowała znaleźć szczęście u boku różnych mężczyzn, żartuje, że była nawet na randce z poważnym biznesmenem, ale odnosiła porażkę za porażką.

Niewypałem okazał się też jej krótki związek z Tomaszem Karolakiem. Z aktorem zaczęła spotykać się jesienią 2018 roku. Pojawiła się z nim na premierze filmu "7  uczuć", ale chyba nie dogadywali się zbyt dobrze, bo szybko zdecydowała się zakończyć - jak żartuje dziś - "wspólne występy". Rok 2019 powitała już jako singielka.

Wreszcie jest szczęśliwa

Dziś Magda Dziun wreszcie jest szczęśliwa. Mieszka w Stanach Zjednoczonych, wciąż pracuje jako modelka, a jej sprawami zawodowymi zajmuje się jedna z największych i najlepszych agencji w Los Angeles.

Przede wszystkim jednak jest zakochana... Często publikuje na Instagramie zdjęcia z ukochanym Frankiem Ferrerem z Guns N'Roses.

Frank nie pozostaje jej dłużny i też chętnie chwali się nią w mediach społecznościowych, nazywając swoją "dziewczyną na zawsze" ("My Forever Girl").

Myślicie, że ich związek przetrwa, a wielkie marzenie Magdy z dzieciństwa, by zostać żoną Gunsa, spełni się?

Zobacz też:

Maria Niklińska szykuje wielki powrót. Aktorka wydała nową piosenkę

"Love Island. Wyspa miłości". Łukasz Urbaniak kolejnym uczestnikiem show

Anna Lewandowska w kultowych spodniach. Wracają do łask!

W. Brytania. Premier: nakładamy sankcje na 5 rosyjskich banków i 3 osoby fizyczne

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak | Guns N'Roses
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama