Reklama
Reklama

Spełniło się marzenie Cichopek. To jej oczko w głowie, a nie zgadniecie, czyja to zasługa

Katarzyna Cichopek już dawno pokazała, że potrafi sięgnąć i spełniać swoje marzenia. Nietrudno się domyślić, że nowy etap w życiu aktorki wiązał się z inwestycją w nową przestrzeń. Efekty pracy uwijania gniazdka mogliśmy dostrzec już wcześniej, ale teraz Kasia pokazała wszystkim swoje nowe oczko w głowie. Nie zgadniecie, kto jej w tym pomógł.

Spełniło się marzenie Cichopek. Nie zgadniecie, czyja to zasługa

Katarzyna Cichopek oprócz pracy przy produkcji TVP, czyli "M jak miłość" jest też prezenterką programu "Pytanie na śniadanie", który prowadzi wraz z narzeczonym, Maciejem Kurzajewskim. Oprócz tego Kasia może pochwalić się doświadczeniem w prowadzeniu programów o różnorakiej tematyce - pamiętamy jej program o powrocie do formy po macierzyństwie, program taneczny "You Can Dance. Nowa generacja", a także niedawny program "Operacja aranżacja" w TVP. To właśnie dzięki programowi z Jonatanem Kilczewskim nawiązała współpracę na metamorfozę mieszkania. Okazuje się, że na liście marzeń Kasia może odhaczyć kolejny podpunkt, a to właśnie on jej w tym pomógł!

Reklama

Zobacz też: Pracował z Cichopek. Wyjawił prawdę na jej temat [POMPONIK EXCLUSIVE]

Katarzyna Cichopek chwali się spełnionym marzeniem. Zawsze tego chciała

W rozmowie z Pomponikiem jakiś czas temu Jonatan wyznał, że garderoba to oczko w głowie.

"Jesteśmy na etapie finiszu projektu przestrzeni biurowej, w której Kasia będzie nagrywać swój content na social media i to jest taka fajna przestrzeń. Przytulna, ale też nowoczesna, w której będziecie mogli oglądać wszystkie Instastory Kasi i nie tylko (...) To nie tylko kącik, ale też kuchnia, garderoba, w której Kasia będzie nagrywać" -  wspomina w rozmowie z Pomponikiem projektant wnętrz.

Jak się okazało, to właśnie garderoba stała się oczkiem w głowie Kasi Cichopek. Dlaczego? Ponieważ zawsze marzyła jej się przestrzeń jak u bohaterki Carrie Bradshaw. Projektant spełnił marzenie aktorki, a zdjęciami z realizacji postanowiła pochwalić się na Instagramie.

"Od zawsze marzyłam o tym, żeby mieć garderobę w stylu Carrie Bradshaw i Jonatan Kilczewski, który stoi obok mnie, spełnił moje marzenie i właśnie taką garderobę zaprojektował" - mówiła Kasia.

Tak wygląda mieszkanie Kasi Cichopek. Ma garderobę niczym Carrie Bradshaw

Efektowna garderoba zachwyca rozmiarami, w której na pewno zmieszczą się wszystkie ubrania, torebki i dodatki Kasi Cichopek. Jak wyznał Pomponikowi Jonatan, współpraca z Kasią to była sama przyjemność.

"Z Kasią Cichopek współpracowało mi się bardzo dobrze. Jest konkretna, wie, czego chce. Mamy też czasem podobny gust, więc bardzo tę pracę lubiłem - zarówno na planie, jak i na prywatnie" - powiedział Jonatan w wywiadzie dla Pomponika.

Zobacz też:

To koniec złudzeń o relacji Cichopek i Kurzajewskiego. Ekspert wyraźnie to zauważył

Richardson się rozpędza. Domaga się zwolnienia Cichopek i Kurzajewskiego z TVP

Kurzajewski i Cichopek z torbami w ręku chyłkiem ewakuują się TVP. Wieści o zwolnieniu nadeszły nagle

Richardson skrytykowała Cichopek i całe "Pytanie na śniadanie". Nie zostawiła suchej nitki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Jonatan Kilczewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy