Reklama
Reklama
Tylko u nas

Spektakularna metamorfoza Guzik wzbudziła zachwyt. Od tego zaczęła odchudzanie

Anna Guzik swego czasu przeszła niezwykłą przemianę. Gwiazda schudła kilkanaście kilogramów, a jej sylwetka do dziś pozostaje niezmienna. Reporterka Pomponika zapytała aktorkę o przepis na sukces w tej materii. Anna Guzik dała przede wszystkim dobrą radę na start dla każdego, kto również pragnie zgubić zbędne kilogramy.

Anna Guzik kilka lat temu sporo schudła

Anna Guzik w początkach swojej kariery wyglądała zupełnie inaczej niż obecnie. Sylwetka aktorki była tęższa, a ona sama w pewnym momencie przestała czuć się dobrze w swoim ciele.

Gwiazda postanowiła, że weźmie się za siebie i zrzuci zbędne kilogramy. Po kilku miesiącach była całkowicie odmieniona, a fani wprost nie mogli nadziwić się jej metamorfozie. Od tego czasu minęło już kilka dobrych lat, a Anna Guzik wciąż może pochwalić się nienaganną sylwetką bez efektu jojo. Nawet po ciążach udało jej się zachować figurę, z czego wynika, że zmiana trybu życia na zdrowy nie była u niej chwilową zachcianką.

Reklama

W wywiadach Anna Guzik opowiadała, że schudła łącznie czternaście kilogramów, co jest wynikiem bardzo imponującym.

Od czego Anna Guzik rozpoczęła odchudzanie?

Podczas premiery spektaklu "Łóżko pełne cudzoziemców" zapytaliśmy Annę Guzik o sekret jej metamorfozy. Aktorka dała cenną radę na start wszystkim, którzy chcieliby pójść jej śladem.

"Przede wszystkim to, od czego trzeba zacząć tę swoją walkę o szczuplejsze ciało, to zadbać o swoje zdrowie. Ja od tego zaczęłam i było to naturalną konsekwencją zrzucenie tych kilogramów, więc wszystkich, którzy mają jakiś problem, zachęcam do tego, żeby się najpierw przebadać. Żeby najpierw próbować to zrobić naprawdę rzetelnie od takiej strony zdrowotnej, bo nasz organizm, nasze ciało to jest nasz nośnik. Musimy o nie dbać każdego dnia, a bardzo często je zaniedbujemy" - wyznała nam aktorka.

Dodała, że jej największym błędem w przeszłości w dbaniu o swoje ciało był brak snu i przepracowanie.

Zobacz też:

Takie wieści od Guzik i to tyle lat po ślubie. Nagle wyjawiła całą prawdę o niej i mężu

Problemy uczuciowe położyły się cieniem na jej karierze. Sydor spełnia się w innej branży

Minął miesiąc od ślubu Jacka Borkowskiego, a tu takie wieści. Aktor podał już termin

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Guzik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy