Reklama
Reklama

Takie wieści od Guzik i to tyle lat po ślubie. Nagle wyjawiła całą prawdę o niej i mężu

Anna Guzik wraz z mężem Wojciechem Tylką nie tak dawno świętowali 10. rocznicę ślubu. Aktorka i gwiazda "Na Wspólnej" rzadko do tej pory opowiadała o tym, jak naprawdę wygląda jej małżeństwo. Z tego też powodu narosło wiele plotek. Niespodziewanie Anna postanowiła oficjalnie potwierdzić, jak to jest naprawdę z jej małżeństwem. Z jej góralskiego domu płyną poruszające wieści...

Anna Guzik całej Polsce dała się poznać dzięki roli w "Na Wspólnej", gdzie zresztą gra do dzisiaj. Swojego życia nie związała jednak ze stolicą. Dla męża Wojciecha Tylko przeprowadziła się do Bielska-Białej, gdzie założyli rodzinę. 

Para doczekała się trzech córek, które stały się dla nich całym światem. 

Tak naprawdę wygląda małżeństwo Anny Guzik. TO KONIEC domysłów

Nie tak dawno małżonkowie obchodzili 10. rocznicę ślubu. W "Dobrym Tygodniu" Anna zdradziła, że utrzymanie żaru w małżeństwie wymaga sporo wysiłku. Udaje im się to dzięki zasadzie, którą stosują:

Reklama

"Wieczory zawsze są nasze! Tak sobie ustaliliśmy, kiedy dziewczynki były malutkie, dlatego tak walczyliśmy o ich wczesne zasypianie, żeby po całym dniu szaleństwa spędzić choć dwie godziny tylko w swoim towarzystwie. Jest oczywiście kanapa, dobry film i chrapiący pies" - mówiła Anna kilka miesięcy temu. 

Anna Guzik: Nie ma sensu się obrażać

Teraz w rozmowie z "Twoim Imperium" Anna przyznała wprost, że między nią i mężem dochodzi jednak do "starć" i kłótni, o czym wcześniej nie opowiadała mediom.

"W małżeństwie, zwłaszcza jeśli są dzieci, to nieuniknione. Sztuka polega na tym, żeby umieć się kłócić i wyciągać z tego wnioski. Nam się udaje. Mówienie o tym, co nam przeszkadza, pozwala iść dalej razem w jednym kierunku. Obraza i odsuwanie się od siebie do niczego dobrego nie prowadzi" - wyznała niespodziewanie Guzik.

Zobacz też:

Konflikt Bosackiej z Guzik zakończył się batalią sądową. Poszło na noże

Plotki o Annie Guzik to jednak prawda. Sąsiedzi nie kłamali

Ustalono, ile czekolady można zjeść dziennie. Taka ilość sprzyja zdrowiu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Guzik | Wojciech Tylka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy