Reklama
Reklama

Sonia Bohosiewicz rozstała się z mężem po 14 latach. W końcu wyjawiła, przez co naprawdę przeszła!

Sonia Bohosiewicz (46 l.) to jedna z najbardziej znanych aktorek w Polsce. Gwiazda od 2008 roku była żoną Pawła Majewskiego. Do tej pory gwiazda nie informowała fanów o zakończeniu swojej relacji. Niedawno postanowiła zrobić wyjątek i skomentować pojawiające się w sieci plotki o rozstaniu.

Sonia Bohosiewicz spełnia się jako influencerka

Sonia Bohosiewicz to jedna z tych gwiazd, które są bardzo aktywne w social mediach. Aktorkę na jej instagramowym koncie obserwuje ponad 355 tysięcy osób. To właśnie tam 46-latka chętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. 

Niedawno gwiazda zdecydowała się opowiedzieć nieco więcej o traumatycznym rozstaniu z mężem.

Sonia Bohosiewicz rozstała się z mężem

Sonia Bohosiewicz po 14 latach małżeństwa rozstała się z Pawłem Majewskim. Z mężczyzną doczekała się dwojga dzieci. Plotki o rozstaniu pojawiły się w czerwcu 2022 roku. Parze jednak udało się wszystko ukryć w tajemnicy. Tym większe było zaskoczenie, gdy media dowiedziały się o rozwodzie.

Reklama

Sonia Bohosiewicz, jak na prawdziwą influencerkę przystało, postanowiła opowiedzieć nieco więcej o tym, jak wyglądało jej rozstanie. Do prywatnych wynurzeń zmotywowała ją jedna z obserwatorek, która wprost zapytała, jak zachować radość podczas rozstania. Sonia świetnie odnalazła się w roli ekspertki.

Bohosiewicz napisała na InstaStories, że po rozstaniu było różnie. Okazuje się, iż aktorka łapała się wszystkiego, co mogłoby ją odciągnąć od złych myśli.

Po takich słowach można się więc domyślić, że rozstanie z Majewskim wcale nie było takie łatwe i kosztowało aktorkę bardzo wiele. Sonia pierwszy raz tak szczerze opowiedziała o tym, co pomogło jej uporać się z problemami.

"A kto powiedział, że się udało? Było różnie. Medytacja, ruch, przyjaźnie, morsy. Łapałam się czego bądź. Ale już kurz opadł. Pamiętajcie, jutro też będzie dzień" - napisała Sonia.

Zobacz też:

Ciałopozytywne matki celebrytki. Sprawdźcie, kto chętnie pokazuje siebie i swoje dzieci na Instagramie

Maja Bohosiewicz opowiedziała o swojej chorobie. Wszystko przez kwiaty! "Uklękłam na ziemi i zaczęłam wyć..."

Maja Bohosiewicz pojechała na gapę do Trójmiasta. Jeszcze się tym chwali!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sonia Bohosiewicz | Paweł Majewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy