Reklama
Reklama

Smutne wieści ze Stanów. Weronika Rosati cały czas odczuwa skutki wypadku z Adamczykiem. Nie jest dobrze!

Weronika Rosati (39 l.) była niegdyś partnerką Piotra Adamczyka. O romansie tej dwójki media dowiedziały się po tym, jak przydarzył im się wypadek, w wyniku którego aktorka doznała poważnej kontuzji nogi. Okazuje się, że po latach wciąż odczuwa skutki tamtego wydarzenia...

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk - historia romansu

W 2013 roku media huczały, rozpisując się o wypadku Weroniki Rosati i Piotra Adamczyka. Świeżo upieczona para jechała bowiem wspólnie do Zamościa, lecz auto wpadło w poślizg i wpadło do rowu. Chociaż aktorowi, który kierował pojazdem, nic się nie stało i szybko doszedł do siebie po zdarzeniu, to jego ukochana doznała skomplikowanego złamania nogi.

Wydawało się, że to tragiczne wydarzenie tylko wzmocni rodzące się uczucie między gwiazdami. Los chciał inaczej i ich relacja rozpadła się tak szybko i nagle, jak się rozpoczęła. Obydwoje mieli do siebie pretensje, jednak każde z kompletnie innego powodu.

Reklama

Rosati nie mogła wybaczyć Adamczykowi, że naraził ją na uszczerbek na zdrowiu, którego nie sposób się pozbyć. By doprowadzić nogę do jakiejkolwiek sprawności aktorka poddała się aż pięciu operacjom, a później przystąpiła do żmudnej rehabilitacji. Rekonwalescencja trwała bardzo długo.

Adamczyk zaś nie mógł znieść myśli, że przez związek z Rosati jego kariera ucierpiała, przechodząc poważne "zachwianie". Te różnice okazały się niemożliwe do pogodzenia.

Weronika Rosati wciąż boryka się z konsekwencjami wypadku

Od wspomnianego wypadku minęło już wiele, bo aż dziewięć lat. Ówcześni zakochani zdołali ułożyć sobie życie i rozwinąć kariery na własny rachunek. Weronika przeniosła się do Los Angeles, gdzie prowadzi szczęśliwe życie z córką u boku.

"Ja bym jej nieba przychyliła. U samodzielnych mam może być to częste, że chcemy im wszystko wynagrodzić, bo wiemy, że brakuje pewnej części ich życia, która jest najważniejsza dla dzieci. Staramy się to wynagradzać, poświęcać im więcej czasu, dając im więcej miłości i przede wszystkim siebie" - mówiła niegdyś w podcaście "Tak mamy!".

Rosati chętnie opowiada w mediach społecznościowych o swoim życiu, podtrzymując kontakt z zaangażowanymi fanami. Ostatnio przygotowała dla nich serię pytań i odpowiedzi. Jedna z osób postanowiła zwrócić uwagę na kwestie związane ze zdrowiem gwiazdy i zapytała ją o nogę.

Okazuje się, że leczenie gwiazdy nigdy się nie skończyło, a kłopoty z uszkodzoną przed laty kończyną wciąż jej dokuczają.

"Codziennie mierzę się z ograniczeniami związanymi z niepełną sprawnością mojej nogi. Co tydzień muszę mieć rehabilitację, inaczej mnie boli. Niestety..." - wyznała smutno Rosati.

Zobacz też:

Weronika Rosati i jej burzliwe związki. Z kim była kochliwa córka znanego polityka?

Weronika Rosati zazdrości celebrytkom i aktorom. W tym czasie nikt nie docenia jej dokonań

Weronika Rosati przeżyła szok, gdy przyleciała ostatnio do Polski. "Myślałam, że będzie taniej"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Adamczyk | Weronika Rosati
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy