Reklama
Reklama

Ślubne stroje Narożnego i jego drugiej żony wzbudziły kontrowersje. Tak pokazali się na własnej ceremonii

Dawid Narożny (34 l.) w drugie małżeństwo wszedł w atmosferze skandalu. Gwiazdor Pięknych i Młodych na własny ślub przyszedł ubrany w zgoła niekonwencjonalny strój. Wcześniej coś takiego było nie do pomyślenia.

Dawid Narożny: życie uczuciowe

Dawid Narożny dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Jego pierwszą żoną była Magdalena Narożna, z którą przez długie lata współtworzył zespół Piękni i Młodzi. Para doczekała się córki, Gabrieli. Niestety ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. 12 sierpnia 2021 roku muzyk po raz kolejny się ożenił. Wybranką jego serca została Joanna. Dziś tworzą zgrane małżeństwo. Zostali również rodzicami małego Marcelka.

Reklama

Ślub Dawida Narożnego z Joanną przeszedł do historii za sprawą ekstrawaganckich stylizacji, w których wystąpili tego dnia. Świeżo upieczeni małżonkowie przez wiele dni publikowali w sieci oszałamiające zdjęcia z wesela. Nie zabrakło romantycznego nagrania ich pierwszego tańca oraz rodzinnych kadrów. Piękna oprawa wydarzenia nie zdołała jednak odwrócić uwagi od ich szokującego ubioru. Internauci nie zostawiali na parze suchej nitki, widząc kolorystykę ubrań, w których wystąpili.

Wbrew tradycji, panna młoda bynajmniej nie zamierzała sięgać po klasyczną biel. Zamiast niej, Joanna Narożna ubrała tego dnia niezwykle kusą sukienkę, mocno eksponującą jej zgrabną sylwetkę. Głębokie wycięcia nie tylko nie pozostawiały zbyt wiele dla wyobraźni, ale również częściowo odsłaniały bieliznę. Króciutka sukienka drugiej żony gwiazdora Pięknych i Młodych była utrzymana w ciemnej tonacji. Brązowo-złota kreacja bogato zdobiona cekinami kojarzyła się raczej z zabawą sylwestrową bądź karnawałową, a nie ślubem.

Ślubne stroje Narożnego i jego drugiej żony wzbudziły kontrowersje

Stylizacje ślubne Narożnych spotkały się z ostrą krytyką internautów. Kreacje wykonane na zamówienie u projektanta Kamila Hali wydawały się fanom co najmniej nieodpowiednie, jak na tak ważną okazję.

""Nasz wielki dzień" i czarna suknia - no to tak nie za bardzo ta stylówka";

"Twoja żona chciała być oryginalna, inna... Z całym szacunkiem, ale nie wyszło" - pisali w tamtym czasie oburzeni internauci.

W końcu miarka się przebrała i Dawid Narożny postanowił odnieść się do zarzutów. Jasno dał do zrozumienia, co myśli o krytyce jego stroju.

"Co do naszych kreacji ślubnych... Nigdy nie zrozumiem narzucania komuś w komentarzach tego, jak ma się ubierać, np. w tym wypadku na własny ślub. Przecież nawet gdybyśmy posłuchali się wszystkich wybitnych osobowości, którym czerń i złoto się nie podoba, to i tak byśmy nie powtórzyli tego dnia. Dlatego nie rozumiem, po co te narzucające komentarze" - napisał w pełnym oburzenia poście na Instagramie.

Drugi ślub Dawida Narożnego

Internauci byli niezadowoleni również z wyglądu córki muzyka z pierwszego małżeństwa. Zarzucali mu, że Gabriela jako jedyna miała na sobie niepasujące do stroju pary młodej ubranie.

"My chcieliśmy ubrać się w taki sposób, Gabrysia wybrała inną stylizację i co z tego? To wszystko i tak pięknie do siebie pasuje, bo jesteśmy kochającą się rodziną i nie jest istotne, kto co ma na sobie, tylko co ma w sercu i głowie. To powinno się liczyć, a nie w kółko narzekanie na ubiór, wygląd i inne pierdoły, które tak naprawdę nic nie wnoszą do naszego życia" - skwitował Dawid Narożny.

Choć od ślubu Narożnych minęły już niemal 3 lata, małżeństwo wciąż spotyka się z wieloma nieprzyjemnymi przytykami. Nadal nierozwiązana pozostaje również sprawa Pięknych i Młodych. W związku z rozwodem Dawida Narożnego z pierwszą żoną, sytuacja prawna zespołu jest nieuregulowana.

Zobacz też:

Zarzucają jej, że próbuje się upodobnić do żony swojego byłego. "Dlaczego chcesz wyglądać jak Joanna?"

Piękni i Młodzi przejdą do przeszłości? Sąd zadecyduje, czy grupa nadal może istnieć

Roznegliżowana Narożna prawi o ciałopozytywności. Zapozowała w skąpym bikini!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Narożny | Magdalena Narożna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama