Reklama
Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Oliwia i Łukasz doszli do porozumienia w sprawie syna?

Jeszcze nie tak dawno Łukasz wzywał policję, by móc zobaczyć syna. Uczestnicy czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowili jednak odłożyć kłótnie na bok. Czy na długo? W grę wchodzi dobro ich syna.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Oliwia i Łukasz byli faworytami programu

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta to uczestnicy czwartej edycji telewizyjnego eksperymentu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów. Byli jedną z tych par, która zdecydował się kontynuować swoją relację po programie. 

Oliwia przeprowadziła się na drugi koniec Polski, by zamieszkać z Łukaszem. Niedługo na świat przyszło dziecko pary - Franek. Jednak między rodzicami pojawiły się zgrzyty. Oliwia i Łukasz w grudniu 2020 roku ogłosili rozstanie. Syn z mamą zamieszkał w Trójmieście. Oliwa zapewniała wówczas, że zrobi wszystko, by dla dobra małego Franka zachować dobre relacje z Łukaszem, tak by mógł on często widywać się z dzieckiem. 

Reklama

Niestety tak się nie stało. Przez jakiś czas mogliśmy obserwować w sieci konflikt pary. Łukasz twierdził, że Oliwia utrudnia mu kontakt z synem. Ona zaprzeczała. 

Łukasz informował, że jeździ po 500 km każdego tygodnia, by zobaczyć syna. Jednak nie zawsze mu się to udaje. Opisywał sytuację, gdy w połowie drogi do syna Oliwia poinformowała go, że Franek jest chory i spotkania z nim będzie niemożliwe. Doszło do tego, że pewnego razu przyjechał po syna w asyście policji. Oskarżał Oliwię, że zrobiła z syna kartę przetargową w postępowaniu rozwodowym

Oliwia twierdziła, że prawda jest zupełnie inna, ale nie chciała komentować słów Łukasza ze względu na to, że sprawa rozwodowa była w toku

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Oliwia i Łukasz zażegnali konflikt o dziecko

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta jednak doszli do porozumienia, o czym poinformował Łukasz na swoim Instagramie.

Szczęśliwy ojciec nie ukrywał, jak ważne są dla niego chwile spędzone z synem. W swoim wpisie podkreślił, że ma nadzieję, że ten kompromis potrwa dłużej.

Miejmy nadzieję, że ten konflikt został już na dobre zażegnany.

Zobacz też:

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia pozwie Łukasza? Ciąg dalszy konfliktu o dziecko

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Miało być sielskie życie, a jest konflikt o dziecko i rozwód w tle

Zborowska poprosiła mamę o pomoc. Tak Winiarska zajęła się wnuczką. "Babcia na medal"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy