Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ślub Magdy Cieleckiej? Najpierw rozwód!

Partner Magdy Cieleckiej (42 l.) formalnie jest żonaty z Polką. Choć rozstali się 8 lat temu, on cały czas nie zgadzał się na rozwód. Czy teraz zmieni zdanie, by Magda mogła zostać jego żoną?

Wiję gniazdko - przyznała Magda Cielecka w rozmowie z Magdą Mołek. I zaraz dodała: powolutku... Czy ten brak pośpiechu wynika z faktu, że jej ukochany nadal formalnie jest mężem innej kobiety?

Reklama

David Wajntraub (45 l.), przewodnik turystyczny z Izraela, z którym aktorka związana jest od ubiegłych wakacji, zawsze miał słabość do Polek. Sam ma polskie korzenie - stąd pochodzą jego przodkowie, dziadek i ojciec wyemigrowali z Polski podczas czystek w 1968 r.

David urodził się w Szwecji, a kiedy skończył 18 lat, wyjechał do Izraela. Gdy odwiedził kraj przodków, zakochał się w swojej przyszłej żonie - pięknej i utalentowanej Polce, z wykształcenia socjolożce, zajmującej się też aktorstwem.

Dziewczyna zrobiła na nim duże wrażenie i podbiła jego serce. W internecie można znaleźć filmik, na którym występują jako książę Synaju i królowa Judei. Szczęśliwi, zakochani...

Pobrali się w 2002 r., zamieszkali w Izraelu. Choć żona Davida zagrała tam w kilku filmach, żyli głównie z firmy turystycznej, którą wspólnie prowadzili. Niestety, małżeństwo nie wytrzymało próby czasu - rozpadło się po kilku latach, lecz do dziś nie doszło do rozwodu. Dlaczego? 

Trudna miłość i narkotyki

W internecie jest wpis, który winę za taki stan rzeczy przypisuje Wajntraubowi. "To mąż mojej kuzynki, dziewczyna do dziś nie może się doprosić formalnego rozwodu... Po siedmiu latach nie chce dać rozwodu!!!" - napisał w ubiegłym roku ktoś podpisujący się "e. z".

Prawo w Izraelu rzeczywiście nie ułatwia kobiecie rozwiązania małżeństwa, jeśli zgody na to nie wyrazi mąż. Żona Davida kilka lat temu przeniosła się do Santa Cruz w Kalifornii. Jej partnerem życiowym został przystojny starszy Amerykanin, zajmujący się ruchem na rzecz legalizacji marihuany do celów leczniczych.

Żona Davida również działa na tym polu, sama leczy się w ten sposób, walczy też przeciwko obowiązkowym szczepieniom dzieci. Od 2010 r. stara się w Polsce lobbować na rzecz dostępu pacjentów do leczniczej marihuany.

Została nawet zatrzymana z powodu przesyłki z narkotykiem, zaadresowanej do niej, którą służby przechwyciły. Od dawna nic ją z Davidem nie łączy. A jednak on nie chciał usankcjonować prawnie rozstania z żoną. Skąd ten niezrozumiały upór?

- Ten związek mocno odcisnął się na psychice Davida - mówi jego znajoma. - Żona, zresztą w typie Cieleckiej, była dla niego trochę kobietą fatalną. Po rozstaniu długo był rozgoryczony, nie mógł się z tym faktem pogodzić, dlatego nie dał jej rozwodu - dodaje. 

Mężczyzna zaborczy

Cielecka poznała Wajntrauba w ubiegłe wakacje w Izraelu. - Siedziałam, zresztą z połową znajomych z Warszawy, w restauracji, i on tam po prostu przyszedł - opowiadała.

Z tego spotkania narodziła się gorąca miłość. Paparazzi co pewien czas fotografowali parę w stolicy. Na zdjęciach widać wyraźnie, że Magda jest zakochana i szczęśliwa. David pomieszkuje w Warszawie z ukochaną. Pracuje jako przewodnik, jest ekspertem od historii i kultury Żydów.

Czy właśnie z nim aktorka ułoży sobie życie po niepowodzeniach z innymi mężczyznami? Niedawna plotka o tym, że Wajntraub oświadczył się Cieleckiej podczas romantycznej kolacji w Rzymie, wprawiła aktorkę w dobry humor, choć zaprzeczyła jej. Na rzeczywiste oświadczyny Davida musi poczekać, aż w końcu jej wybranek rozwiedzie się z żoną.

- Ewentualny ślub Magda na wszelki wypadek powinna wziąć w Polsce, bo, jak dowodzi przykład jego pierwszego związku, David to mężczyzna zaborczy - sugeruje znajomy aktorki.

Dowiedz się więcej na temat: Magda Cielecka | Dawid Wajntraub

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje