Reklama
Reklama
Tylko u nas

Sieklucka i Fabijański "SĄ ZAKOCHANI BEZ PAMIĘCI". Znajomi nie mają wątpliwości czym to pachnie...

Kiedy w "Fakcie" ukazały się zdjęcia Siekluckiej w objęciach Sebastiana Fabijańskiego, można było przypuszczać, że to jedynie zauroczenie czy chwilowe porywy uczuć. Nic bardziej mylnego! Jak udało nam się dowiedzieć od osób z bliskiego otoczenia pary, są "zakochani bez pamięci". Wróżcie im świetlaną przyszłość?

Zdjęcia Anny-Marii Siekluckiej i Sebastiana Fabijańskiego, który niedawno rozstał się z Julią Kuczyńską po głośnym skandalu z Rafalalą rozgrzały opinię publiczną. Para została przyłapana przez paparazzi podczas uścisków i pocałunków na ulicy.

Anna Maria-Sieklucka i Sebastian Fabijański są "zakochani bez pamięci"

Kiedy po raz pierwszy Fabijański i Sieklucka byli widziani razem, można było przypuszczać, że to jedna z pierwszych randek. 

Reklama

Para  została przyłapana przez paparazzich, jak podczas czułości dali się porwać namiętności. Pogoda nie rozpieszcza, zrobiło się zimno i raczej ponuro - nic dziwnego że ciało ciągnie do ciała... Okazuje się jednak - jak donoszą nasze źródła - że to nie chwilowe zauroczenie czy jednorazowy wyskok!

Zobacz też: Fabijański ma romans z gwiazdą erotyków!? Aktor przyłapany na nocnych czułościach

"Są zakochani bez pamięci. Nie mówią o początkach spotykania się, a o namiętnej miłości, która ich połączyła" - zapewnia nas osoba z bliskiego otoczenia aktorki. Widać niestraszne jej ostatnie doniesienia o niewierności Fabijańskiego oraz jego słabości do używek... z kolei on najwyraźniej nie boi się porównań do słynnego partnera filmowego Siekluckiej z hitu Netflixa "365 dni", z którym była też łączona prywatnie...

Nietypowy trójkąt: Fabijański, Maffashion i Rafalala

Niedawno jeszcze wydawało się, że Fabijański po wielkiej medialnej awanturze z seksworkerką Rafalalą i rozstaniu z dużym hukiem z matką jego dziecka, Maffashion, zniknie z show-biznesu i raczej poczeka z lokowaniem nowych uczuć. Okazało się, że serce nie sługa!

"Dla niego to było jak piorun z jasnego nieba, miłość od pierwszego wrażenia. Jest w nią wpatrzony jak w obrazek i ani myśli mieć jakiekolwiek wątpliwości. Ona też wpadła po uszy i są jak para zakochanych nastolatków" - dodaje nasze źródło.

Wróżycie im miłość aż po kres?

Przeczytaj również:

Sebastian Fabijański już zapomniał o Maffashion. Poszedł na randkę z tajemniczą pięknością

Sebastian Fabijański mówi, jakim jest człowiekiem. "O to chodzi w tym życiu, żeby się gubić"

Sebastian Fabijański nadrabia stracony czas i spaceruje z synem. Czy odnajduje się w roli ojca?

Maffashion sprzedaje dom, który urządzała z Fabijańskim. "Chce zatrzeć ślady smutnej przeszłości"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Maria Sieklucka | Sebastian Fabijański | Maffashion
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama