Reklama
Reklama

Shakira wpadła w szał? "Jest gotowa zadać Gerardowi ostateczny cios". Wszystko przez najnowsze zdjęcia

Choć wydawało się, że Shakira (45 l.) i jej były partner Gerard Pique (35 l.) zaczęli się już ze sobą dogadywać, teraz okazuje się, że rozejm był tylko tymczasowy - kolumbijska piosenkarka znów jest wściekła na piłkarza Barcelony! A wszystko przez zdjęcia, które obiegły hiszpańskie media.

Shakira i Pique ogłosili rozstanie

Shakira i zawodnik katalońskiego klubu FC Barcelona Gerard Pique przez wiele lat byli jedną z ulubionych par show-biznesu. Nic nie zapowiadało kryzysu w ich związku. Tym bardziej fani piosenkarki i sportowca z niedowierzaniem przyjęli plotki o rzekomym romansie piłkarza z dużo młodszą modelką.

Reklama

Niestety medialne domysły okazały się prawdą i para ogłosiła rozstanie. Shakira miała bardzo ciężko znosić separację, a w powrocie do równowagi nie pomagał fakt, że nowa wybranka piłkarza jest do niej łudząco podobna. W dodatku Gerard Pique i Clara Chia Marti ledwie po paru miesiącach znajomości spodziewają się dziecka.

Popularna piosenkarka i hiszpański sportowiec mają ze sobą dwójkę potomstwa: 7-letniego Sashę i 9-letniego Milana. Jak na razie nie ustali jeszcze podziału praw rodzicielskich, okazało się nawet że Shakira utrudnia byłemu partnerowi spotkania z pociechami.

Konflikt między dawnymi kochankami z dnia na dzień się zaostrzał, w pewnym momencie hiszpańskie media donosiły, że Gerard Pique w zemście za uniemożliwianie mu spotkań z synami postanowił... zatrzymać muzyczne nagrody Shakiry!

Pięć statuetek Grammy zdobi bowiem biuro firmy piłkarza "Dumy Katalonii" , a ten ma je przetrzymywać jako kartę przetargową w negocjacjach z byłą partnerką...

Shakira i Pique jednak się pogodzili?

Ostatnio wydawało się, że piosenkarka i piłkarz być może dojdą wkrótce do porozumienia w sprawie opieki nad dziećmi.  Wyglądało na to, że ich relacje trochę się polepszyły - oboje zjawili się nawet na meczu piłkarskim 9-letniego Milana. Co prawda Pique i Shakira nie przyszli tam razem, ale zapowiadało to ocieplenie stosunków.

Teraz konflikt wybuchł na nowo - wszystko przez zdjęcia, które obiegły hiszpańskie media. Widać na nich bowiem dwóch synów zwaśnionej pary w towarzystwie Clary Chii Marti - 23-letniej kochanki piłkarza!

Piosenkarka ponoć jest wyjątkowo wściekła, również z racji tego, że fotografie zostały zrobione w w Cendanyi, czyli blisko miejsca, gdzie znajduje się dom Pique i Shakiry.

Jeden z tamtejszym magazynów podsumował ostatnie wydarzenia krótko i dosadnie:

"Shakira wpadła w szał. Jest gotowa zadać Gerardowi ostateczny cios"- czytamy na łamach Digi Sport.

Co dziennikarze mają na myśli? Nie jest to jasno powiedziane, ale wiele wskazuje na to, że para prędzej czy później zdecyduje się ustalić opiekę nad dziećmi nie we własnym zakresie, tylko na sali sądowej.

Zobacz też:

Piłkarz Barcelony utrudnia życie kolumbijskiej piosenkarce. Nie chce jej oddać nagród

Paparazzi przyłapali Pique na randce z nową dziewczyną. Jak wyglądali?

Gerard Pique i Clara Chia Marti mają romans. 23-latka już jest w ciąży ze sportowcem?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Shakira | Gerard Pique
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy