Reklama
Reklama

Nowa partnerka Pique już jest w ciąży? Prasa nie ma wątpliwości!

Związek Shakiry (45 l.) i Gerarda Pique (35 l.) dobiegł końca w atmosferze skandalu. Media doniosły o romansie sportowca, a czujni fani szybko odkryli, kim jest nowa ukochana zawodnika FC Barcelony. Kochanką okazała się 23-letnia Clara Chia Marti, która jest łudząco podobna do wokalistki z Kolumbii. Niedawno fotoreporterzy przyłapali piłkarza na obściskiwaniu się z młodą dziewczyną, a fani sugerują, że ta już jest w ciąży z 35-latkiem!

Shakira  i Gerard Pique w ostatnim czasie są stałymi bywalcami na portalach plotkarskich i w kolorowej prasie. Wszystko za sprawą rozstania, które niedawno ogłosili. Byli partnerzy są na ścieżce wojennej, a prasa nie ma wątpliwości, że sportowiec od lat zdradzał piękną wokalistkę.

Szum medialny źle wpływa na Shakirę, która musiała skorzystać z pomocy psychologów. O wiele lepiej radzi sobie Pique, który wolny czas poświęca na figlowaniu z kochanką. Niedawno paparazzi po raz pierwszy przyłapali 35-latka w objęciach młodej kochanki.

Reklama

23-letnia Clara Chia Marti jest niezwykle podobna do Shakiry, a fani dostrzegli jej zaokrąglony brzuch i nie mają wątpliwości, iż już jest w ciąży z obrońcą.

Gerard Pique i Clara Chia Marti mają romans. 23-latka już jest w ciąży ze sportowcem?

Według relacji zagranicznej prasy Pique miał zawrzeć pakt z Shakirą, który mówi o tym, że rok po rozstaniu nie będą publicznie pokazywać się z nowymi partnerami. 35-latek jednak za nic ma słowa matki swoich dzieci i już bryluje w towarzystwie kochanki. Ta wygląda na zachwyconą tym faktem i nie wstydzi się pokazywać ze sportowcem. Ostatnio zakochani wybrali się na festiwal, a fani zauważyli, że Clara ma zaokrąglony brzuch.

Jej figura stała się tematem plotek, a internauci sugerują, że ta jest w ciąży.

"Gerard jest w niej bardzo zakochany i nawet nie myśli o tym, by się z nią rozstać. Pomimo plotek o ich rozstaniu, są bardzo zakochani. Dlatego Shakira przechodzi trudny okres" - opisał relację 35-latka i 23-latki kolumbijski dziennikarz  Jordi Martin.

Myślicie, że faktycznie jest coś na rzeczy?

Gerard Pique: wiek, kariera, rodzina

Gerard Pique urodził się 2 lutego 1987 roku w Barcelonie. Karierę sportową rozpoczął w 2004 roku i od początku uważany był przez trenerów za utalentowanego obrońcę. W kolejnych latach Pique stał się niekwestionowym piłkarzem pierwszego składu zarówno w klubie, jak i reprezentacji Hiszpanii.

Jego ojciec jest prawnikiem, a matka dyrektorką szpitala. Natomiast dziadek sportowca, Amador Bernabeu, był wiceprezydentem FC Barcelony.

W 20102 roku związał się z Shakirą. Trzy lata później na świecie pojawił się ich pierwszy syn, Milan. Kolejne dziecko przyszło na świat w 2015 roku. Para na początku 2022 roku rozstała się.

Zobaczcie również:

Shakira z synami na lotnisku. Robi dobrą minę do złej gry?

Shakira wybrała już kraj, gdzie chce mieszkać z dziećmi po rozstaniu z Gerardem Pique. Pojawiły się jednak problemy...

Shakira odrzuca ugodę, wybiera proces. "Jestem uczciwa"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Gerard Pique | Shakira | Clara Chia Marti
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy