Reklama
Reklama

Shakira nie może odebrać swoich statuetek Grammy. Wszystkiemu winny Piqué!

Shakira (45 l.) i Gerard Piqué (35 l.) byli jedną z najbardziej znanych i lubianych par w show-biznesie. Ku zaskoczeniu milionów wielbicieli na całym świecie, w czerwcu ogłosili, że postanowiają się rozstać. Powodem separacji był romans piłkarza z dużo młodszą kobietą. Media donoszą, że piosenkarka bardzo ciężko to znosi, a teraz okazuje się, że piłkarz ma zamiar jeszcze bardziej utrudnić jej życie!

Głośne rozstanie Shakiry i Gerarda Pique

Wciąż nie gasną echa skandalu wokół głośnego rozstania Shakiry i Gerarda Piqué. Jak donosi hiszpański dziennik La Razon, piosenkarka i piłkarz wciąż nie mogą dojść do porozumienia w sprawie podziału opieki nad dziećmi. Jednak na tym konflikt interesów się nie kończy, bowiem jak ustalili reporterzy były partner kolumbijskiej gwiazdy... nie chce jej oddać statuetek Grammy!

Piosenkarka zdobyła tę najcenniejszą nagrodę amerykańskiego przemysłu muzycznego aż pięć razy. Po raz pierwszy udało jej się tego dokonać w 2001 roku, gdy triumfowała w kategorii "pop latynoski". Kolejne wyróżnienia trafiały do niej w 2006, 2007, 2008 i 2018 roku.

Reklama

Grammy pozostały w siedzibie firmy zawodnika Barcelony, jednak ten nie ma zamiaru ich przekazać prawowitej właścicielce. Czy to rodzaj odwetu za utrudnianie kontaktu z synami?

Wielu komentatorów twierdzi, że statuetki są karta przetargową piłkarza w negocjacjach z Shakirą.

Shakira przeniesie się do Miami?

Mówi się bowiem o tym, że Piqué może niebawem przenieść się do Stanów Zjednoczonych, by grać w zespole Inter Miami, należącym do Davida Beckhama.

To powszechne zjawisko wśród europejskich gwiazd futbolu, które nie chcą jeszcze kończyć sportowej kariery, ale jednocześnie nie są już w stanie grać na najwyższym poziomie: na ostatnie lata przed emeryturą wybierają się za ocean, by zagrać parę sezonów w tamtejszej lidze.

Co w takim razie z Shakirą i dziećmi?

Piosenkarka miałaby przenieść się do USA razem z nimi, by umożliwić synom kontakt z ojcem. Póki co, sama nie skomentowała jeszcze tych rewelacji.

Gerad Pique miał romans z modelką

Przypomnijmy, że para rozstała się na początku czerwca, kiedy media obiegła wiadomość o tym, że Gerard Piqué ma romans z dwanaście lat młodszą od niego modelką.

Plotki okazały się prawdą. Oliwy do ognia dodał fakt, że nowa wybranka piłkarza jest łudząco podobna do Shakiry, a także to, że podobno jest już w ciąży z zawodnikiem Barcelony.


Kolumbijska wokalistka jest wściekła i nie ułatwia życia byłemu partnerowi. Teraz Gerard Piqué postanowił się więc zrewanżować w podobny sposób.

Czy byłej parze uda się jednak zakopać topór wojenny i dojść do porozumienia w sprawie opieki nad synami?

Zobacz też:

Paparazzi przyłapali Pique na randce z nową dziewczyną. Jak wyglądali?

Gerard Pique i Clara Chia Marti mają romans. 23-latka już jest w ciąży ze sportowcem?

Shakira nie chciała wpuścić Piqué do domu w Barcelonie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Shakira | Gerard Pique
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy