Reklama
Reklama

Shakira nagle wróciła do Barcelony. Razem z dziećmi pojechała prosto do Pique

Shakira (46 l.) uwolniła się od Barcelony i razem z synami wyjechała do Miami. Z dala od byłych teściów i niewiernego męża zaczęła wracać do formy. Niestety, los sprawił, że na początku czerwca musiała na chwilę wrócić w dawne rejony. Co robiła w słonecznej Hiszpanii?

Shakira wyjechała do Miami. Niespodziewanie wróciła do Barcelony

Shakira pomimo wszelkich niepowodzeń i wielu niemiłych słów usłyszanych od teściów, postanowiła postawić na swoim i po rozstaniu z piłkarzem Gerardem Pique zabrać dzieci do Miami. Nowe życie z czystym kontem - tego potrzebowała znana i utalentowana wokalistka. Kolumbijka zamieszkała w willi, którą kupiła ponad 20 lat temu. 

"La Razon" poinformował fanów, że posiadłość ma aż 750 metrów kwadratowych i własną przystań, więc pociechy wokalistki nie mogą narzekać na brak wygody. Dodatkowo wokalistka ma do dyspozycji działkę o powierzchni 2000 metrów kwadratowych.

Reklama

Shakira i jej prawa do dzieci. W lato następuje zmiana

Shakira spędza z dziećmi większość swojego czasu czasu. Ma prawo do opieki przez 20 dni w miesiącu, a co za tym idzie - Gerard Pique zajmuje się nimi przez resztę miesiąca. W wakacje ustalenia ulegają zmianie i to w dosyć znaczący sposób. Dzieci przez 70 proc. czasu dzieci przebywają z tatą. Ponieważ właśnie teraz nadszedł czas wakacji, Shakira postanowiła pożegnać się z dziećmi najpóźniej jak to możliwe. Pojechała z nimi do Barcelony.Choć przewidywano, że Pique poleci do USA, by zabrać dzieci do siebie, nastąpiła zmiana planów. Shakira opublikowała nawet fotografię na Instagramie, którą podpisała krótkim komunikatem "Jak miło tu wrócić". W komentarzach nie zabrakło komplementów skierowanych w stronę utalentowanej wokalistki.

Niektórzy uważają nawet, że taka fotka mogła sprawić, że Pique szybko pożałował swoich niecnych występków... Według "La Vangardia" Milan i Sasha zostaną z Pique do 19 czerwca.

Shakira wraca do randkowania?

Może dzięki temu znana wokalistka znajdzie czas na randki? Shakira nie pokazuje się na mieście z mężczyznami, jest skupiona na tworzeniu muzyki i opiece nad dziećmi, co martwi niektórych fanów. Wszystko przez to, że jej były partner układa sobie życie na nowo, podczas gdy ona dalej jest na etapie godzenia się z sytuacją. 

Sytuacji nie polepsza fakt, że nowa wybranka Pique ma zaledwie 23 lata. Clara Chia Marti nie jest szczególnie lubiana przez fanów, jednak nie da się ukryć, że jej popularność bardzo wzrosła od rozpoczęcia znajomości ze znanym piłkarzem.

Choć niedawno fotoreporterzy przyłapali ją w towarzystwie Toma Cruise’a, wokalistka i gwiazdor "Top Gun" towarzyszyli sobie na imprezie Miami Grand Prix 2023 bez uścisków i namiętności. Choć dobrze bawili się w swoim towarzystwie, wielu zauważyło, że wyglądają jak para dobrych znajomych.

Czytaj też:

Brat Shakiry i Gerard Pique wdali się w bójkę? Prawda wyszła na jaw!

Shakira apeluje do mediów. Chodzi o prześladowanie! "Zwracam się z prośbą nie jako artystka, ale matka"

Shakira nie odpuszcza Pique. Zaczęła utrudniać mu kontakt z dziećmi!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Shakira | Gerard Pique | Shakira i Gerard Pique
Reklama
Reklama
Reklama